Profesyonel Cilt Bakım Estetik Saç Ekim Kozmetik Koltuğu

Profesyonel Cilt Bakım Koltuğunu Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Profesyonel cilt bakım koltuğunun öneminin en baş etkenlerinden biri de uzman doktorun ve hastasının rahatlığı ve konforudur. Cilt bakım uygulama koltukları; cilt bakımı, saç ekimi, vücut bakımı, epilasyon, kuaför salonları, dermokozmetik uygulama, kalıcı makyaj, ağda, medikal bakım, masaj ve benzeri bir çok işlem ve operasyonlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Tüm cilt bakım koltuklarımız; sağlam, dayanıklı ve çok yönlü özellikleriyle tamamen ihtiyaçlarınıza göre özel dizayn edilmiştir. Özel dizayn yanında bulunduğunuz veya dekore ettiğiniz ortama uyumluluk açısından talebinize göre deri renk ve seçeneği ile size seçim imkanı da tanıma noktasında seve seve yardımcı olmaktayız.

Cilt bakım koltuklarımız/sedyelerimiz düz konumda olmasıyla masaj imkanı da sağlamaktadır. Sağlık ofisleri, hasta klinikleri, bakım merkezleri, dövmeciler, dermatoloji bölümleri, saç ekim merkezleri, medikal uygulama merkezleri, ağda salonları ve buna benzer bir çok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz firma garantisi altında olan ürünlerdir.

Müşterilerimizin tamamı aldıkları tüm ürünlerden memnun kaldığı gibi, referans olarak ta ürünlerimizi önermeleri firmamız için ayrı bir gururdur.

Cilt Bakım, Saç Ekim, Kozmetik Koltuğunun Ürün Özellikleri:

Sırt dayama kısmı el kumandası ile 0-90 derece arasında istenilen konumda ayarlanabilir.
Yükseklik ayarı el kumandası ile 60-90 cm arasında istenilen konumda ayarlanabilir.
Ayak ucu kısmı el kumandası ile 0-40 derece arasında istenilen konumda ayarlanabilir.
3 motorludur.
Motor sistemi ile koltuğun yükseklik ayarı, hastanın ve hekimin rahatlığı ve konforu açısından büyük kolaylık kazandırmaktadır.
Mafsal ayakları sayesinde sallanma ve devrilme riski ortadan kaldırılmış olup zeminle uyumlu bir hale getirilerek ekstra güven sağlanmıştır.
Ayak kısmının kumanda ile ayrı hareket etme özelliğine sahiptir.
Anti-bakteriyel, kolay temizlenebilir, uzun ömürlü vinleks deri döşeme ile kaplanmıştır.
Vinleks deri renk seçeneğimiz mevcuttur, dekorunuza uygun renk tercihi yapılabildiği gibi; tarafınızdan alınan deri ile de kaplama sağlanmaktadır.
Şık ve özel tasarımlıdır.
Cilt bakım koltuğu, saç ekim koltuğu olarak ta kullanma özelliğine sahiptir.