Antifrizli Membran, Soğuk Lipoliz Mendili

Antifrizli Membran Nedir?

Antifrizli Membran, koruyucu jel ped özelliği ile, sıvı çözeltiye batırılmış ve işlem sırasında hedef alanı korumak için termal bir bağlantı sağlayarak cildin soğuktan donmasını ve yanmasını engelleyen ince pamuklu bir tabakadır.

Antifriz Membran Ürün Özellikleri Nelerdir?

  • Cildin donma riskini tamamen ortadan kaldırır
  • Cildin paketleme sisteminin yüksek güvenlikli paket sistemi olma sebebiyle, uzun süre ürünü muhafaza edebilirsiniz.
  • Donma derecesinin altındaki sıcaklıklarla başarıyla test edilmiştir.
  • Antifiriz Membranın ürün boyutları :  34 x 42 cm (L)
  • Vücut zayıflama, bölgesel incelme ve selülit gideriminde de kullanılmaktadır.
  • Yüz inceltme işlemi ve cilt sıkılaştırma işinde de kullanılmaktadır.

Antifirizli Membran Neden Kullanılır?

Antifrizli membran, Kriyoterapide (Criolipolise) zayıflama tedavisinde kullanılan, tek kullanımlık bir peddir. Amaç, cildinizde oluşabilecek hasarları engellemek ve cildinizi korumaktır.

Antifirizli Membran İçinde Ne Vardır?

Antifirizli membran, polietilen glikoz malzeme, esans, çözündürücü, su, selüloz, lif, sıcaklık inhibitörleri gibi güvenli ve temiz kullanım için en uygun olduğu kanıtlanmış hipoalerjenik malzemelerden oluşmaktadır.

Bir diğer adı ile Soğuk Lipoliz Mendili adı da verilen membran yeni ve gelişmiş bir teknoloji nanoyapılar kullanılarak imal edilmiştir. Nanofiberler, cildi daha iyi korumak, cilt yanığını ve tahrişi önlemek için kumaştaki boşlukları mükemmel bir şekilde doldurur.

Antifriz Membran Ne İşe Yarar?

Cryoo Lipoliz Cihazı, vücuttaki bölgesel yağı soğutarak uygulama alanında 1-2 beden incelme sağlayan bir cihazdır. Cihazın kullanım esnasında oluşacak bedensel hasarı engellemek için öncelikle membran sarılarak veya yerleştirilerek o bölgedeki ısıyı sadece yağ hücrelerini öldürecek şekilde, ısı iletkenliği sağlayarak, uygulama yapılan deride soğuk yanıkları oluşmasını önlemektedir.

Antifriz Nedir, Ne İşe Yarar?

Antifriz, su bazlı bir sıvının donma noktasını düşüren ve kaynama noktasını artıran bir katkı maddesidir. Soğuk ortamlarda donma noktası depresyonu sağlamak için bir antifriz karışımı kullanılır ve ayrıca daha yüksek soğutma suyu sıcaklığına izin vermek için kaynama noktası yükselmesi (“kaynama karşıtı”) elde edilir.

Antifriz Memran/Mendilleri, en uygun, en kaliteli hizmet garantisiyle firmamızdan temin edebilirsiniz.