Boy Ölçerler

Duvara Monte Boy Ölçer Charder HM 200M

Boy Ölçer Nedir, Neden Kullanılır?

Boy Ölçer, bir nesnenin, bir insanın, üzerinde çalışılacak eşyaları işaretlemek vb durumlar için kullanılan bir ölçüm cihazıdır. Yükseklik ölçerler, bir cismin yüksekliğini, referans şeridi altını datum olarak kullanarak ölçmek için de kullanılabilir.

Duvara Monte Boy Ölçer Charder HM 200M Ürün Özellikleri:

Yükseklik ölçme çubuğu Charder HM200M, kişinin yüksekliğini ölçme tedavisinde önemli bir rol oynar. Özellikle BMI, Beden Kitle İndeksi (BMI), insan vücudunun kütlesinin boyuna ve sonuç olarak aşırı veya düşük ağırlık derecesine ne kadar uygun olduğunu tanımlamanıza izin veren hesaplanmış bir değerdir. BMI kullanarak, aşırı veya düşük ağırlık nedeniyle bir hastalık geliştirme riskini tahmin etmeye çalışabilirsiniz.

Charder HM 200M Duvara Monte Boy Ölçerimiz aynı zamanda dijital basküllere de takılabilir.

Ürün Açıklaması

Ölçüm aralığı – 60 ~ 200 cm kapasite
Bölüm – 1 mm aralıklı
Manuel tip
Ağırlık 0,7 kg
Güç kaynağı- Özellikler Kolon ölçeğiyle kullanım için mekanik yetişkin yükseklik çubuğu
Tartıya yada duvara monte boy ölçer
35 x 940 x 23 mm ölçülerinde
Duvara monte yada MS 3900, MS 3400, tartılarına da takılabilir özelliktedir
Taşınabilir özelliktedir
2 yıl garantilidir
CE belgelidir
Menşei: Taiwan
Kod: Charder HM 200M

Duvara Monte Boy Ölçer Nasıl Kullanılır?

Duvara monte boy ölçeri duvara yerleştirmek için bir mezura yardımı ile yerden yukarıya doğru 200 cm i ayarlayıp, 200 cm’in yukarısına gelecek şekilde boy ölçeri monte ediniz.

Ölçüm için mezuranın altında durunuz, boy ölçeri başınızın üstüne gelecek şekilde ayarlayarak boyunuzu ölçünüz.

Firmamızdan fiyat bilgisi ve satın alma seçenekleri için bilgi alabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap