Tansiyon Aletleri

Rossmax Dijital Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti S150

Rossmax S150 Dijital Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Akıllı Dokunuş Teknolojisi, gelişmiş bir hava kontrol sistemi kullanır. Elektronik deflasyon valfi deflasyon oranını hassas bir şekilde kontrol eder ve monitörün darbe sinyallerini algılayıp analiz etmesini sağlar ve deflasyon sırasında manşon basıncını ayarlar. Bu, daha doğru bir analiz sağlarken, daha fazla doğruluk sağlar.

Rossmax S150 Dijital Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti Ürün Özellikleri:

Akıllı Sense Teknolojisi
Hipertansiyon Risk Göstergesi
Düzensiz Kalp Atışı Algılama (IHB)
90 hafıza özellikli
Tek dokunuşla otomatik işlem
5 yıl garantili
İsviçre Patentli

en-ucuz-kaliteli-tansiyon-aleti-dijital-bilekten-olcer-urun-ozellikleri-nereden-satin-alinir-fiyatlari

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap