Tekerlekli Sandalye

Katlanır Tekerleksiz Hasta Tuvalet Sandalyesi Komot

Katlanır Tuvaletli Sandalye Komot

Katlanır Tuvaletli Sandalye, yetişkin, çocuk ve engelli hastaların tuvalet ihtiyaçlarını karşılayan sandalyelerdir.

Komot sandalyeler, özellikle yatalak hastaların yatağının başucuna koyulan; gerek hastaların kendi başına veya yardımcı desteği alarak güvenle tuvaletlerini yapmalarını sağlar. Bazen banyo ihtiyacında da kolay kullanım sağlar.

Katlanır Tuvaletli Sandalye Komot Ürün Özellikleri:

Komot sandalyeler, yükseklik alçaklık ayarı olup hastanın boyuna göre ayarlanabilir.
Katlanabilir özelliği ile kolaylıkla taşınabilir, depolanabilir.
Hastayı kaldırmadan, lazımlık tek elle çıkarılabilir özellikte olup pratiktir. Aynı zamanda tuvaletin kapak kısmı mevcut olup, tuvalet sonrası gerekli hallerde kapak kapatılıp koku engellenebilir.
Sırt dayama kısmı sayesinde hasta sırtını yaslayıp güç alabilir
Komot sandalyenin ayak kısımlarında bulunan plastik kaymaz pabuçlar sayesinde, sandalyede kayma olmaz ve ses yapmasını engeller.
Katlanabilir özelliği sayesinde bulunduğunuz her yere götürebilirsiniz, arabanın bagajına da kolaylıkla koyabilirsiniz.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap