Sterilizatör

Kuru Hava Sterilizatörü 5 Lt

Kuru Hava Sterilizatörü 5 Lt

Kuru hava sterilizatörü 5 lt lik olan bu ürünümüz daha çok kuaför, dövme, kozmetik merkezleri gibi alanlarda daha çok kullanılmaktadır.

Sterilizatörün kullanım amacı için yazımızı okuyabilirsiniz.

Sterilizatörümüzün en önemli özelliği sıcaklığının oda sıcaklığından itibaren başlamasıdır.
Ürünümüz 2 yıl firma garantisi altındadır.

kuru-hava-sterilizator-cihazi-nedir-ne-ise-yarar-kullanimi-en-iyi-medikal-nasil-neden-kullanilir-faydalari-fiyatlari

 

Kuru Hava Sterilizatörü 5 Lt Ürün Özellikleri:

Termostat sıcaklığı: 50 C° – 250 C°
Isı Hassasiyeti: +/- 5 C° arasındadır
Rezistan Gücü: 500 Watt
İç Hacim Ölçüsü: 5 Lt.
İç Ebatlar
Yükseklik: 16,5 cm
Genişlik: 16,5 cm
Derinlik: 20 cm
Dış Ebatlar
Yükseklik: 24,5 cm
Genişlik: 33 cm
Derinlik: 27,5 cm
Ürün Kodu: M-50
Menşei: Türkiye

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap