Lenf Ödem Cihazları Genel

Morning Life Lenf Ödem Cihazı 4 Kanallı Manuel

Lenf Ödem Cihazı 4 Kanallı Manuel

Lenfödem, lenfatik sistem fonksiyon bozukluğundan kaynaklanan kronik ve progresif bir hastalıktır. Gelişmiş ülkelerde, üst ekstremite lenfödem, esas olarak, aksiller lenf nodu diseksiyonu ve radyasyonunun üst ekstremite lenf akışını değiştirdiği meme kanseri ameliyatının sonucudur ve alt ekstremite gibi birçok alanda da aktiftir.

Lenfödem tanısı klinik olarak konulur. Bununla birlikte, hastalık evrelemesi için mevcut çok sayıda tanı aracı vardır. Son zamanlarda, hem tanı hem de tedaviye yardımcı olmak için tıbbi alanda manyetik rezonans lenfanjiyografi gibi yeni bir teknoloji ortaya çıkmıştır. Bu da lenf ödem kompresyon cihazlarına olan ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

lenf-odem-kompresyon-pnomatik-odem-cihazi-4-kanalli-ev-klinik-tipi-tedavisi-markalari-fiyatlari-urun-ozellikleri-kullanimi

Lenf Ödem Cihazı 4 Kanallı Manuel Ürün Özellikleri

Analog özelliklidir
1 basınç programına sahip olup A programlıdır
Kompakt ve ergonomik tasarımlıdır
Hafiftir
Zaman aralığı: 0-30 dakika
Basınç aralığı: 50-280mmHg
Ürün Ölçüsü: 28×21,5×17,2 cm
Ağırlık: 3,5 kg.

Lenf Ödem Cihazı Kullanım Talimatı

 • Basıncı ayarlamak için
  Basınç Aralığı: 50- 280 mmhg, ±20 mmhg
  Optimal basınç orta değerdir.
  Düşük basınç için: Basıncı azaltmak için düğmeyi saatin ters yönünde çeviriniz
  Yüksek basınç için: Düğmeyi saat yönünde çeviriniz
  BASINÇ
  – 2 kere ısınma aşaması, hava basıncı ayarlanan basınçta başlar.
  – Haznede 4 saniye basınçtan sonra diğer hazneye geçiniz.
  – Hissedilen basınç düşük olduğunda hava çıkışını kontrol ediniz.
 • Basıncın Ayarlanması
  Yüksek basınç ile başlamayınız ve basıncı düşükten başlatarak
  yükseltiniz.
  Zamanlayıcıyı ayarlamak için
  Zaman Aralığı: 0–30 dakika
  Optimal zaman 10 dakika

lenf-odem-kompresyon-pnomatik-odem-cihazi-4-kanalli-ev-klinik-tipi-tedavisi-markalari-fiyatlari-urun-ozellikleri-kullanim-talimati-satin-al

 

Lenf Ödem Cihazı ile birlikte kutu içinde bulunan diğer ürünler:

 • Lenf ödem kompresyon cihazı
 • 1 adet çift başlıklı bağlantı hortumu
 • 2 adet uzun bacak manşonu

Ürünün daha detaylı videosunu incelemek için lütfen aşağıdaki videomuzu izleyiniz

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap