Omron MC-520E Gentle Temp 520 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer

Omron MC-520E Gentle Temp 520 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer

Ateş Ölçer, Termometre Nedir?

Ateşölçer/Termometre, kalbinizin, beyninizin ve diğer organlarınızın sıcaklığı olan çekirdek vücut sıcaklığını ölçen aletlerdir.  Günümüzün dijital ateş ölçerleri sıcaklık ölçümünde devrim yaratarak; ileri ve gelişmiş teknolojiyi ayağınıza kadar getirir.

Kulaktan ateş ölçer cihazlar, kulağınızda ölçülür; çünkü kulak zarı ısısı vücudunuzun ne kadar sıcak olduğuna dair kesin bir ölçü sağlar. Kulaktaki sıcaklığın ölçülmesi, ağza ve koltuk altına göre özellikle çocuklar için daha rahat ve daha kullanışlıdır.

Omron MC-520E Gentle Temp 520 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer

Omron Gentle Temp 520 kulak termometresi, Gentle Temp 521 ile aynı derecede hassas teknolojiye sahip olup, bir saniyelik ölçüm özellikli ve bir süre içindeki sıcaklık değişikliklerini izlemek ve trendleri izlemek için dokuz taneye kadar okuma hafızası dahil olmak üzere gelişmiş özelliklerinden bazılarını içerir. Kutu içerisinde aynı zamanda 21 prob kapağı bulunmaktadır. Sıcaklıklar geniş LCD ekranda Santigrat veya Fahrenheit derecelerinde görüntülenebilir.

Omron MC-520E Gentle Temp 520 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Ürün Özellikleri:

Kulaktan ölçüm özelliklidir
1 saniyede hızlı ölçüm özelliklidir
° C / ° F ölçüm seçim özelliklidir
Prob değişim özelliklidir
Ölçüm bip sesi mevcuttur
3 haneli büyük ölçüm özelliklidir
Pil değişim özelliklidir
Otomatik kapanma özelliklidir
Uzunluk: 12 cm
Yükseklik: 6 cm
Derinlik: 21 cm
2 yıl garantili
Kutu içeriği: 520 termometre cihazı, 1x CR2032 Batarya, Prob Kapağı, 21x Prob Kapakları, Bağlantı Halkası, Kullanım kılavuzu, Garanti Belgesi