Tansiyon Aletleri

Omron M7 Intelli IT HEM-7322T-E Dijital Tansiyon Aleti

Omron M7 Intelli IT HEM-7322T-E Dijital Tansiyon Aleti

Dünya’da her 3 kişiden biri yanlış ölçüm yapıyor. Peki neden yanlış ölçüm yapılıyor? Çünkü tansiyon aletlerindeki standart manşet, üst koldaki atardamarın üstündeki çok özel bir alana doğru yerleştirilmesi gerçeğinden sapmasından dolayı ölçüm hatası vermektedir.

Bu noktada OMRON Intelli Wrap Manşet teknolojisi, üst kol etrafındaki herhangi bir konumdan tutarlı bir hassasiyet sağladığından doğru ölçüm sağlamaktadır.

Omron M7 manşeti üst kolun çevresine 360 ​​derece sarılır. Manşetin 360 derece sarılma özelliği ile herhangi bir “zayıf nokta” ölçümü yoktur ve manşeti üst kolun etrafına yanlış yerleştirmeyi neredeyse imkansız hale getirir.

Intelli Wrap Manşeti ebat ölçüleri 22-42 cm arası olup kolay ve doğru okuma sağlar.

 

dijital-tansiyon-aleti-omron-bayisi-kol-mansonu-modelleri-fiyatlari-ust-koldan-olcer-en-iyi-marka-guvenilir-nereden-satin-alinir

 

Omron M7 Intelli IT Ürün Özellikleri:

Akıllı telefon uygulaması özellikli
Akıllı telefonunuzdaki sağlık verilerinizi yönetme imkanı
Sağlık verilerinizi Apple Health gibi diğer uygulamalarla görüntülemeyi, kaydetmeyi ve paylaşmayı kolaylaştırır
10 dakikada ardışık 3 okuma ortalaması sağlama imkanı
Vücut hareketi algılama sensörü özellikli
Cihaz, büyük sağlık kuruluşları tarafından yapılan yoğun test prosedürleri kapsamında güvenilirliğini ve doğruluğunu kanıtlamıştır
Manşet Wrap Kılavuzu; kolluğun doğru sarıldığını gösterir
Kolay Kan Basıncı Renk Göstergesi: LED göstergesi, normal (yeşil) veya yüksek (kırmızı)
Kolay ve doğru bir okuma için Intelli Şal Manşet (22-42 cm)
Düzensiz Kalp Atışının tespit edilip edilmediğini gösterir
Sabah Hipertansiyonu, sabah ölçümünüzün günün geri kalanından farklı olup olmadığını izlemenizi sağlar
İki kullanıcı için hafıza kapasitesi
OMRON Bluetooth Smart cihazlarına bağlanan ve cihaz ölçümlerinin, geçmiş grafiklerinin ve ortalamaların kolay görüntülenmesini sağlayan akıllı telefon uygulaması.
İphone/Android için mobil uygulama

omron-m7-intelli-it-ust-koldan-olcer-dijital-tansiyon-aleti-urun-ozellikleri-nasil-kullanilir-adaptorlu-en-ucuz-kaliteli-fiyatlari

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap