Omron M6 AC HEM-7322-E Adaptörlü Dijital Tansiyon Aleti

Omron M6 AC HEM-7322-E Adaptörlü Dijital Tansiyon Aleti

Dünyanın en yeni enkarnasyonu ve en yeni nesil olan Omron M6, hem kişisel hem de profesyonel kullanım için çekici kılan bir çok özelliklerle doludur. Ünite şimdi, sistolik ve diyastolik ölçümlerde LED’lerin trafik ışık sistemini göstererek okumayı sınıflandırmaya yardımcı olur. Geniş (22cm – 42cm) manşet size doğru pozisyonda yerleştirilip yerleştirilmediğini söyler – eğer değilse o zaman bir ‘konumlandırma manşet’ sembolü gösterecektir.

Omron, M6’yı kullanıcı dostu bir hale getirdi ve iki kullanıcının aynı makineyi, sadece kullanıcı 1 ile kullanıcı 2 düğmesini seçerek kullanması mümkün. Monitör her kullanıcı için 100 okuma hafıza kapasitesine sahiptir.

Okuma sırasında tespit edilen düzensiz kalp atışları da gösterilecektir, bu, kullanıcının hala doğru kalmasına rağmen, düzensiz bir ritmin varlığından haberdar olmasına yardımcı olur. Geçmiş okumaları geriye doğru kaydırmak inanılmaz derecede kolay! Okumalar arasında seçim yapmak için sadece hatırlama fonksiyonunu ve imleç tuşlarını kullanın, LED göstergeleri, tarih ve saat damgaları ve net ve okunması kolay ekranda görüntülenen diğer hayati bilgiler ile okumayı göreceksiniz.

M6, maksimum taşınabilirlik için sağlam ve kolay taşınabilir bir çantada bulunur; üniteyi evde veya dışarıda korumak için mükemmeldir. M6’nın neden her zaman kan basıncı piyasasında en çok tercih edilen ürün olduğunu görmek kolaydır, M6 bu çıtayı daha da yükseltir! Omron M6 AC, kolay uygulanabilen yumuşak bir kelepçeyle birlikte gelir. 22-42 cm manşet hemen hemen tüm yetişkin kol ölçülerine sığacak. Buna ek olarak, M6 AC’de ihtiyaç duyduğunuzda her zaman güç olmasını sağlamak için kutuda bir AC Adaptörü bulunur.

Omron M6 Özellikleri:

Kolay tansiyon okuma – okumaları kolayca yorumlamak için renkli yeşil / kırmızı gösterge ışıkları
Büyük LED ekran – net ve okunması kolay
Gündüz / gece modu – sabah hipertansiyonunun izlenmesini sağlamak için
Gelişmiş ortalama alma fonksiyonu – daha doğru sonuçlar
Düzensiz kalp atışı tespiti – net, görmesi kolay bir simge ile IHB’yi gösterir
Hareket sensörü – sonuçları geçersiz kılabilecek vücut hareketini algılar
Manşet hatası göstergesi – basit gösterge ışıkları manşetin doğru sarılıp sarılmadığını size bildirir
100 okuma, 2 kullanıcı hafızası – basit bir anahtarla kullanıcılar arasında kolayca geçiş yapın
Piller ve AC şebeke adaptörü – mobil ve sabit kullanım için dahil edilmiştir
Avrupa Hipertansiyon Derneği klinik doğrulama – kanıtlanmış güvenilirlik ve doğruluk için
Otomatik kapanma – pil ömründen tasarruf etmek için
Omron Sağlık Yönetimi Yazılımını içerir – bu, Windows 10 ile uyumlu değildir . Bu işletim sistemine sahipseniz lütfen TIKLAYIN .

İçindekiler:

1 x Omron M6 AC ME dijital kan basıncı monitörü
1 x Orta (22-42 cm) yetişkin manşet
4x Duracell AA piller Omron
1 x AC şebeke adaptörü
1 x Naylon taşıma çantası
1 x Kullanım kılavuzu