Genel Solunum Cihazları Ventilatörler

Oxivent OxiHome HomeCare ( Ev Tipi) Taşınabilir Ventilatör

Oxivent OxiHome HomeCare ( Ev Tipi) Taşınabilir Ventilatör

OxiHome Ev Tipi Taşınabilir Ventilatör, evde kullanılabildiği gibi aynı zamanda transport (taşınabilir) olarak ta kullanılabilir.

Oxivent OxiHome Ürün Özellikleri:

* Tam kapasiteli yoğun bakım ünitesi ventilatör performansı sağlar.
* Kullanım alanları: Ambulans, hastane ve ev içindir.
* Noninvaziv ventilasyon ve yüksek akışlı oksijen terapi cihazı
* Otomatik hacimli olup, güvenli basınç desteği sağlar
* Yetişkin, pediatrik kullanıma uygundur
* 7.1 inch LCD ekran
* Dokunmatik, fonksiyonel ve akıllı cihaz
* Kompakt ergonomisi ile havalandırma desteğine ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılır.
* FIO2 düzenlemesini %21’den %100’e kadar sağlar.
* Basit, yenilikçi ve ergonomik bir tasarımla birleştirilen son konsept teknolojisi olan bu ventilatör yüksek derecede güvenilir özellik sağlar.

 

Mekanik Ventilasyon Nedir?

Mekanik ventilasyon, bir kişinin zorlandığını veya kendi kendine nefes alamadığı zaman nefes almasına yardımcı olan bir tedavidir. Mekanik bir ventilatör hava akışını hastanın akciğerlerine iterek nefes almasına yardımcı olur.

Mekanik Havalandırma Sistemleri Nelerdir?

1- İnvaziv Ventilasyon: Hastanın yoğun bakım ünitesinde gerçekleştirilen , hastanın hava yoluna yerleştirilmiş bir tüp yöntemi.
2- Noninvaziv Ventilasyon: Solunum güçlüğü çeken kişiler tarafından evde kullanılabilen yöntemdir.

Ventilatör Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır vb bilgiler için lütfen tıklayınız.

Ürün hakkında detaylı sgk geri ödemesi, fiyat ve ürün bilgisi almak için lütfen iletişime geçiniz.

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap