Aspiratör Cihazı

Flaem Bataryalı Aspira Go Aspiratör Cihazı

Flaem Bataryalı Aspira Go Aspiratör Cihazı

Flaem Bataryalı Aspira Go Aspiratör Cihazı, hastanelerde, evde bakım ve faringeal emme gibi sağlık kurumlarında tıbbi ve cerrahi kullanım için akülü, profesyonel taşınabilir bir aspiratördür.

ISO 10079-1 standardına uygun olarak üretilen beyan edilen akış TUEV Rheinland tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Lityum-iyon pil paketi, değiştirilmesi ve hızlı bir şekilde yeniden şarj edilmesi için, çok voltajlı güç kaynağı ünitesi ve 12V araç kablosu, bu cihazı her yerde kullanıma uygun hale getirir.

Aspirasyon cihazı, en iyi kalitede plastikler ile üretilmiştir, ağır kullanım sırasında sağlamlık sağlar ve aynı zamanda kolay entegre taşıma kolu sayesinde daha kolay bir taşıma için eldeki ağırlığı azaltır.

Şişe tutucu cihazın sağ veya sol tarafına yerleştirilebilir, bir litrelik dereceli PC şişesine ev sahipliği yapar. Bu ve silikon bağlantı hortumları optimum hijyen için sterilize edilebilir. Her 2 ayda bir değiştirilebilir, hidrofobik antibakteriyel yüksek verimli filtre, tek hasta kullanımı uygundur.

 

 

en-ucuz-kaliteli-flaem-aspirasyon-aspirator-cihazi-fiyatlari-ev-hastane-tipi-nerelerde-kullanilir

 

Flaem Bataryalı Aspira Go Aspiratör Cihazı aşağıdaki konfigürasyonlara sahiptir:

 1. Daha fazla hacimde salgılanmayı mümkün kılan üniteye ek bir kavanoz ve tutucu (ayrı olarak tedarik edilecek olursa) uygulanabilir.
 2. Patentli ASPICOMFORT sistemi, emiş seviyesinin hassas kontrolünü sağlar. Vakum regülatör düğmesi, debiyi bozmadan ölçüm aletinde gösterilen vakum seviyesini ayarlamayı ve böylece tedavi sırasında hastanın mümkün olan en iyi konforu sağlamayı mümkün kılar.
 3. Bağlantı hortumlarını saklama bölmesi kolayca çıkarılabilir ve dezenfekte edilebilir.
 4. Pompa, bir arka çıkış portu aracılığıyla doğrudan gövdenin dışına bağlanır. Bu, filtrelenmeden yapılan yoğuşma veya yanlış emiş nedeniyle mahfazaların kazara dökülmesini engeller. Bu çözüm cihazı hijyenik olarak koruyacak ve sterilize edilmesini ve bakımını kolaylaştıracaktır.
 5. Ünitenin arkasındaki Lityum-iyon pil takımının bölmesi, pil takımı değişimi için kolayca açılabilir.
 6. Anahtar, uygun bir kapak yardımıyla sıvıların girişine karşı korunmuştur.
 7. Geniş ceplere ve yüksek görünürlük bantlarına sahip rahat bir taşıma çantası ayrı olarak temin edilebilir.

cerrahi-aspirator-cihazi-hasta-aspirasyon-irrigasyon-ev-tipi-fiyatlari-nereden-nasil-satin-alinir-urun-ozellikleri

 

 

Flaem Bataryalı Aspira Go Aspiratör Cihazı Teknik Özellikleri:

 • Ayarlanabilir vakum seviyesi
 • Sessiz çalışma özellikli
 • Steril vakum kavanozları, hortumlar ve tüpler
 • 2 adet vakum şişesi tutacağı ve çift taraflı kavanoz taşıma imkanı
 • Yetişkin ve Pediatrik kullanıma uygundur
 • Bataryalı ve aynı zamanda elektrikle de çalışabilir
 • Lityum pil özellikli
 • Şarj edilebilir Lityum-iyon piller
 • Batarya süresi 45 dakikadır
 • Elektriksel gereksinim: 100-240 V 50-60 hz 12 V
 • Ayarlanabilir vakum gücü: 0,10 ile 0,85 bar aralığında
 • Akış hızı: 20 L/dk ve 30 L/dk olarak iki model mevcuttur.
 • Gürültü düzeyi: 62 dBA
 • Ağırlık: 2,5 kg
 • Garanti süresi: 3 yıl
 • Menşei Ülke: İtalya

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap