Kozmetik Malzemeler Cilt Bakım

Xeragel Silikon Krem 10 gr.

Xeragel Nedir?

Xeragel, silikon bir jel olup hücre yenileyici özelliğe sahip, yara, yanık ve scar izlerinde tedavi sonrası kullanılan mucizevi bir kremdir.

Xeragel, küçük ve büyük yara izleri üzerinde uygun, düzenli uygulama için tasarlanmış% 100 silikon ve anti-alerjik özelliğe sahip bir jeldir.

xeragel-nasil-kullanilir-nerede-bulunur-en-ucuz-faydalari-skar-tedavisi

Xeragel’in Özellikleri Nelerdir?

Silikon jel
Anti-alerjik
Göz hariç vücudun her yerine uygulanabilir
Skar, yara ve yanık tedavisi amaçlı
Saydam yapı
Pratik sürülebilir
Hücre yenileyici
Saklama koşulları: 15°C-30°C
Yarı-geçirgen

xeragel-turkiye-nerede-satilir-satin-alinir-fiyatı-en-ucuz-iceriği-nedir

Xeragel Neden Kullanılmalıdır?

Xeragel, yara sonrası oluşacak iz vb durumlara uygun nem dengesini sağlar; bunun yanı sıra maksimum oksijene ihtiyacı olduğu gibi, oksijeni vücuda geçirgen özelliğe sahiptir.

Operasyon, kaza, estetik vb durumlar sonrasında; hastaların vaka sonrası oluşan izlerden rahatsız olur. Bu durum kişiyi estetik ve görsel açıdan rahatsız ettiği için son yılların en gözde kremi olan Xeragel’i önerir.

Xeragel vücut metobolizmasına bağlı olarakta değişkenlik göstermektedir.

Xeragel’in Kullanım Alanları Nelerdir?

Ağız içi ve göz içi hariç, çevresine uygulamak koşulu ile vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. Göz ve ağız çevresine sürüldüğü zaman yine dikkat etmek gereklidir.

Xeragel Nasıl Uygulanmalı ve Kullanılmalıdır?

Xeragel, temiz bölgeye uygulanması gereken bir kremdir. Xeragel’in kullanıldığı yerde açık bir yaranın olmaması gereklidir. Kuru ve temiz olması en önemli etkendir. Xeragel’in uygulanacağı bölgeye jel sürülmeden evvel temizlenip dezenfekte edilmelidir.

Uygulanan bölgenin temizliğinden sonra, parmak ile bir miktar alınıp scar bölgesine masaj yaparak yedirilmelidir. Doktorunuz farklı bir öneri de bulunmadıysa sabah ve akşam temiz bölgeye uygulanarak en az 6 hafta kullanılmalıdır.

Xeragel, paket boyutu küçük 10 gr olup, etkisi büyük ve mucizevi bir kremdir. Çocuklarda da uygulanmasında bir sakınca yoktur.

xeragel-turkiye-nerede-satilir-satin-alinir-fiyatı-en-ucuz-iceriği-nedir

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap