Hakkımızda

Medikal Portalı Kimdir?

Medikal Portalı, Medikal Blok Kozmetik Tekstil İthalat İhracat San. ve Ltd. Şti. kuruluşunun; tüm gerçek ve tüzel kişilere hizmet sağladığı iletişim ağlarından biridir.

Firmamız vizyon ve misyon sahibi olarak, kısa- orta ve uzun vadede hareket eden, her gün hizmet ağına yeni bir olgu daha ekleyerek hizmet etmektedir. Bu bağlamda;

Vizyonumuz

Hizmet vermiş olduğumuz tüm gerçek ve tüzel kişilerin medikal alandaki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli hizmet anlayışı ile üstlenmektir

Misyonumuz
İş gücü potansiyelini, “Sağlıklı ve kaliteli yaşamın öncüsü olmak” ile beraber, dünya standartlarında ve global gelişmeye uygun ürün ve hizmetleri sunarak, sizleri hayata bağlamaya devam etmektir.

Tek hedefimiz insan sağlığına verdiğimiz önem ve işimizi kusursuz yapmaktır.

2010 yılında “Sağlıklı olanın umudu, umudu olanın da her şeyi vardır” ilkesi ile yola çıkarak, umudunuzun bir parçası olmak için tüm yüreğimizle “Medikal” işine gönül verdik.

“Start” verdiğimiz andan itibaren tüketicilerimizin, tedarikçisi olduğumuz firmalarımızın, sağlık kuruluşları ve hastanelerimizin, hastaların, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin her zaman yüzünü güldüren, modern ve kaliteli hizmet anlayışı ile, koşulsuz tatmin verdiğimiz tüm hizmetlerimizde Türkiye’de en iyilerden biri olmayı amaç edindik.

“Medikal Portalı”, tamamen kendine özgü bir sistemle ve şirket içinde belirlenen genel prensipler doğrultusunda, kısa-orta ve uzun vadeli planlarıyla lider olmayı hedefleyen, şirket sorumluluklarını üstlenen bir firmadır.

“Medikal Portalı”, müşterilerine, çalışanlarına, partner firmalarına, kamuya ve topluma olan sorumluluklarını bilen ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle, çalışanlarıyla ekip halinde birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sağlamayı her zaman ilke edinmiştir.

Özetle,
Müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılayarak, çalışmakta olduğumuz firmaların tedarikçisi olmak ve yarattığımız değeri istikrarlı bir biçimde devam ettirmektir.

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Medikal Portalı

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap