Fizik Tedavi Rehabilitasyon Ürünleri

Fizik Tedavi Yatağı Bobath

Elektrikli Fizik Tedavi Bobath Yatağı

Bobath yatağı, sinir sistemi hastalıkları olan ve hareketlerini kolaylaştıracak bir desteğe ihtiyaç duyan kişilerin rehabilitasyonunda kullanılan Bobath konseptinin uygulanmasına olanak sağlayan profesyonel bir yataktır.

 

Elektrikli Tek Motorlu Bobath Yatağı, Manuel Baş Ayarlama Özellikli

Elektrikli Bobath Yatağı Ürün Özellikleri:

 • Fizyoterapistin, bobath yatağı üzerinde egzersiz yapılabilecek şekilde dizayn edilmiştir.
 • Bobath yatağının yerden yüksekliği en az 55cm – 100cm arasında ayarlanabilmektedir.
 • Bobath yatağının yüksekliğini ayarlayan sistem elektrik motorudur.
 • Bobath yatak başlığı 70 dereceye kadar elle manuel olarak ayarlanabilir.
 • Bobath yatağının alt taşıyıcı iskeleti klinikteki diğer yardımcı aletlerin (tekerlekli sandalye, terapist sandalyesi gibi) cihaza yanaşıp hasta transferi veya eğitimi için uygun yükseklikte ve şekilde dizaynı sağlanabilmektedir.
 • Bobath Yatağının yerden yükseklik ayarı 1 adet kumanda ile sağlanmaktadır.
 • Bobath yatağı kilolu hastaların kullanımına da uygundur, kaldırma kapasitesi en az 165 kg dır.

Elektrikli Bobath Yatağı Ürün Ölçüleri

Bobath yataklarımız, tek motorlu olup ürün ölçüleri değişkenlik göstermektedir.

 1. 70 cm*200 cm
 2. 75 cm*200 cm
 3. 80 cm*200 cm
 4. 85 cm*200 cm
 5. 90 cm*200 cm
 6. 95 cm*200 cm
 7. 100 cm*200 cm
 8. 105 cm*200 cm
 9. 110 cm*200 cm
 10. 115 cm*200 cm
 11. 120 cm*200 cm

Diğer Fizik Tedavi Ürünlerimiz için lütfen linkimizi tıklayınız

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap