Sarf Malzemeler

Lazer Epilasyon Kozmetik Jeli Nedir, Nasıl ve Neden Kullanılır?

Lazer Epilasyon Kozmetik Jeli Nedir, Neden Kullanılır?

Lazer epilasyon kozmetik jeli, diğer bir adıyla kozmetik jeli lazerli epilasyon uygulaması esnasında hastaların lazer işlemi esnasında hissettikleri acıyı azaltarak aynı zamanda lazer cihazının başlığını ve camını da soğutarak cihazın daha uzun ömürlü kullanımını sağlar.

Lazer epilasyon kozmetik jelinin, içerdiği aktif maddeler yüksek viskozit ve üretim sırasında kullanılan yüksek vakum teknolojisi sayesinde cihazlara zarar vermemektedir. Lazer epilasyon kozmetik jeli, sadece lazer epilasyon cihazlarında değil; aynı zamanda Ultrason Cihazları, Ekg Cihazları, Efor Uygulamaları, Ekg Elektronlarında da kullanılmaktadır.

lazer-epilasyon-kozmetik-jeli nedir-urun-ozellikleri-nelerdir-neden-nasil-kullanilir-surulurmu-fiyatlari-en-ucuz-kaliteli-epilasyon-sonrasi-kullanilirmi

 

Lazer Epilasyon Kozmetik Jeli Ürün Özellikleri:

Hipoalerjeniktir, cildi tahriş etmez.
Suda kolaylıkla çözünür
Yağ ve yağlı maddeler içermediği gibi kolay temizlenme imkanı sağlar
Kıvamının koyu olması nedeniyle uygulamada kolaylık ve rahatlık sağlar
Tuz ve formaldehit içermez
Kokusuzdur
Tüm cilt tiplerine uygundur
Cihaz başlıkları ve camlarını soğutur
Cihazların kullanım ömrünü uzatır
Üretim esnasında kullanılan vakum teknolojisi ile cihazlar zarar görmez
Kullanım esnasında insan vücudundaki vücut tuzdan etkilenmez.

lazer-epilasyon-ultrason-kozmetik-jeli nedir-urun-ozellikleri-nelerdir-neden-nasil-kullanilir-surulurmu-fiyatlari-en-ucuz-kaliteli-epilasyon-sonrasi-kullanilirmi

Lazer Epilasyon Kozmetik Jeli Yan Etkileri:

Lazer epilasyon kozmetik jelinin her hangi bir yan etkisi yoktur. Suda rahat çözülme özelliği ve hipoalerjenik olması özelliğinden dolayı her hangi bir zararı görülmemiştir.

Lazer Epilasyon Kozmetik Jeli İçeriği:

Deminarlize/Distile Su/De İyonize Su, Trietanolamin, Mono Propilen Glikol, Carbomer

Ambalaj:

1 Litrelik yumuşak plastik şişelerde kolay uygulama kapaklı olarak satışa sunulmuştur.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap