Hasta Yemek Masası

Yemek Sehpası Twin Easy Herdegen

Herdegen Yemek Sehpası Twin Easy

Yemek sehpası, yatan hastaların, yatalak hastaların kullandığı gibi, aynı zamanda normal bir kişinin de günlük ihtiyacını karşılama da kullandığı ürünlerdir.
Yatak sehpası üzerinde yemek yenilebildiği gibi, kitapta okuyabilirsiniz, laptopunuzu veya tabletinizi de koyup kendinize alan yaratabilirsiniz.
Hasta yemek masalarının portatif ve katlanabilir olması ya yerden kazanmak adına ayrı bir avantaj yaratmaktadır.
Yatak üzerinde yemek yemek, kitap okumak veya üzerine dizüstü bilgisayar koymak için uygundur.

Herdegen Yatak Sehpası Twin Easy Ürün Özellikleri:

Yatak sehpası, 2 tepsiden oluşmaktadır.
Ana ve büyük sehpa tepsisinin eğilimi, dişli sistem olmasıyla 60°’ye kadar ayarlanabilir özellikte olmasını sağlar.
Küçük tepsi sabittir
Pratiktir
Sağlam yapıdadır
Sehpa Genişlik Ölçüleri : 40 cm + 20 cm
Sehpa Derinliği: 35,5 cm
Sehpa Açı Ayarı: 60°
Yükseklik: 24,5 cm
Ürün Ağırlığı: 3 kg
Renk: Kahverengi
Sehpanın ağırlık taşıma kapasitesi: 15 kg.
2 yıl garantilidir
Ürün Kodu: 421118
Marka: Herdegen
Menşei: Fransa

herdegen-yemek-sehpasi-fiyatlari

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap