Havalı Yatak

Mesilife APP-P05 Boru Ti̇pi̇ Medikal Havalı Hasta Yatağı

Mesilife APP-P05 Boru Ti̇pi̇ Medikal Havalı Hasta Yatağı

Mesilife APP-P05 Boru Ti̇pi̇ Medikal Havalı Hasta Yatağı, Alternatif Basınç ve Düşük Hava Kaybı şilte değiştirme sistemi, basınç ülserlerinin tüm aşamalarının önlenmesi ve tedavisi için endike olan havalı yataktır. Bu özellik, alternatif yeniden terapi ve mikro iklimlendirme kontrolünü, basıncın yeniden dağıtımını optimize ederek cildin korunmasına yardımcı olur. Bütünlük Sezgisel hastanın özel ihtiyaçlarına kolayca uyarlanabilir konfor ayarları sunar. Havalı yatak faydaları nelerdir, ne için ve neden kullanılır bilgileri için lütfen tıklayınız.

yatalak-hasta-icin-boru-tipi-havali-hasta-yatagi-mesilife-app-p05-fiyati-en-ucuz-uygun-kaliteli-istanbul-kampanyali

Mesilife APP-P05 Boru Ti̇pi̇ Hasta Yatağı Ürün Özellikleri

Kapak Malzemesi: Sıvıya Dayanıklı Streç
Genel ürün uzunluğu: 190 cm
Genel Ürün Genişliği: 85 cm
Birincil Ürün Rengi: Mavi
Birincil Ürün Malzemesi: Naylon ve pu
Pompa Döngü Süresi: 6-7 Dakika
Sistem: Ventilasyonlu (Hava Üflemeli)
Motor Gücü: 10 Watt
Pompa Tipi: Kompresör
Motor: Ultra Sessiz Ahav
Cpr Özellikli ve acil indirme kolu mevcuttur
Borular değiştirilebilir dilimlidir
Yatak Şiltesi Mevcuttur
100-115 mmHg basınçlı
Yatak yaralarını engeller
2 yıl garantilidir
Kullanma Kılavuzu
Avrupa teknolojisi ve kalite kontrolünden geçirilmiştir.
ISO13485, CE EMC, LVD, ROHS sertifikalı üründür.

en-ucuz-kaliteli-boru-tipi-havali-hasta-yatagi-fiyatlari-nereden-nasil-satin-alinir-kullanma-kilavuzu-urun-ozellikleri

Bu kombinasyon terapi sistemi, basınç dağılımını optimize etmek ve cilt yaralarını yönetmek için hem alternatif basınç hem de düşük hava kaybı sağlar.

Evde, uzun süreli veya akut bakım ortamındaki basınç ülserlerini önlemek, tedavi etmek ve yönetmek için tasarlanmıştır. Mesilife APP-P05 Boru Ti̇pi̇ Hasta Yatağı fiyat bilgisi için lütfen firmamızı arayınız…

Diğer havalı yatak modelleri ve fiyatları için lütfen firmamızdan bilgi alınız.

boru-tipi-havali-hasta-yatagi-mesilife-app-p05-urun-ozellikleri-satis-fiyatlari-nereden-nasil-satin-alinir

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap