İlaç Tedavi Arabası Etejer ve Alet Arabaları Genel Hastane Malzemeleri

Crash Cart Acil Müdahale İlaç ve Tedavi Pansuman Arabaları İmalatı

Crash Cart Acil Müdahale İlaç ve Tedavi Pansuman Arabaları

Crash Cart Arabası Nedir?

Crash cart arabası, diğer bir ismiyle acil müdahale arabası ya da pansuman arabası olarak da adlandırılır. Hastanelerin acil birimlerinde, yoğun bakımlarda; ilaçların, setlerin, çeşitli malzemelerin koyulduğu bir mobil arabadır.

 

acil-mudahale-ilac-tedavi-crash-cart-pansuman-arabalari-imalati

 

Acil Müdahale İlaç ve Tedavi Arabasının Ürün Özellikleri:

 • 5 çekmecelidir
 • Teleskopik ray sistemli çekmecedir
 • Gövdesi elektrostatik toz boyalıdır
 • Dosyalık mevcuttur
 • Menteşeli kilit sistemlidir
 • Tıbbi ilaç tepsilidir
 • Yükseklik: 100 cm
  Derinlik: 45 cm
  Genişlik: 65 cm
 • 360 derece dönen tekerlekli olup; 2 tekerleği frenli, 2 tekerleği frensizdir
 • Opsiyonel Talep Edilecek Ayrıntılar/Eklentiler
 1. Defibrilatör Bağlantı Yeri
 2. Serum Askısı
 3. Oksijen Tüp Bağlama Aparatı
 4. Abs veya Metal Üst Tabla
 5. Ahşap Gövde
 6. Çekmece Kulpları
 7. İlaçlık Kutusu

 

crash-cart-acil-mudahale-pansuman-tedavi-hastane-arabasi

 

hastane-acil-ilac-pansuman-mudahale-tedavi-arabasi-dmo-urun-ozellikleri-satis-fiyatlari-imalati

 

acil-tedavi-ilac-mudahale-arabalari-medikal-istanbul-imalat-merkezi

 

Crash Cart Acil Müdahale Tedavi ve Pansuman Arabaları Ne İşe Yarar?

Acil servis arabaları, hastanelerin ve sağlık tesislerinin acil servislerinde sıklıkla kullanılan bir hastane ekipmanı türüdür. Hayat kurtarıcı olan ve acil durumlarda ihtiyaç duyulabilecek tüm araç, gereç ve ilaçları taşımak üzere tasarlanmış bu hastane arabaları veya tıbbi arabalar, hem acil hastaları hem de acil servisteki sağlık çalışanları için hayat kurtarıcıdır.

 

acil-pansuman-mudahale-pansuman-anestezi-ilac-arabalari-ureticisi-istanbul

 

Tedavi arabası; Yaralı veya yatalak hastaları tedavi etmek ve daha fazla terapötik fayda sağlamak için kullanılan portatif bir tıbbi arabadır. Tedavi arabaları sağlık çalışanı tarafından kolaylıkla kurulabilir ve ihtiyaç duyulan her yerde ve zamanda kullanılabilir. Tedavi seansları olabildiğince etkili olacağından, bir tedavi aracının güvenli ve rahat bir şekilde yardımcı olabileceğinden emin olabilirsiniz. Bir tedavi arabası çok esnektir ve kullanımını kullanıcı için etkili ve kullanışlı hale getirebilecek çeşitli işlevlere ve özelliklere sahiptir.

 

crash-cart-hastane-medikal-arabalari-toptan-satis-merkezi-ekonomik-fiyat

 

Pansuman arabaları veya tedavi arabaları olarak da bilinen ancak daha az bilinen ancak prosedür arabaları olarak da bilinen tıbbi arabalar, hastanelerde ve sağlık kurumlarında pansuman ve tedavilerde sağladıkları pratiklik ile en çok kullanılan tıbbi ekipmanlardan biridir. Pansuman ve tedavi durumlarına uygun olarak tasarlanan bu hastane ekipmanları özellikle sağlık çalışanları için oldukça pratiktir.

 

ilac-pansuman-tedavi-acil-arabalari-imalati-satis-fiyatlari

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap