Genel Genel Sağlık Bilgileri Ürünlerimiz Veteriner Ekipmanları

Elektrikli Veteriner Ameliyat Muayene ve Operasyon Masası

Elektrikli Veteriner Ameliyat Muayene ve Operasyon Masası

Elektrikli Veteriner Ameliyat Muayene ve Operasyon Masamız, yönetmeliğe uygun olarak üretilmektedir.

Yıllardır üretimini yapmış olduğumuz veteriner muayene masamız, veteriner hekimlerimizin en çok tercih ettiği ürünler arasında olmakla beraber ne üretim sıkıntısı, ne de motor ve diğer ekipmanlar açısından olumsuz asla bir geri dönüş gelmemiştir. Bunun tam aksine bizden alışveriş yapmış tüm hekimlerimiz bizleri referans olarak göstermişlerdir.

 

elektrikli-motorlu-veteriner-ameliyat-operasyon-mudahale-kumandali-paslanmaz-celik-muayene-masasi-imalati

 

Veteriner muayene masamızı güvenle kullanabilirsiniz.

Değerli veteriner hekimlerimiz bu veteriner muayene masası üzerinde operasyon yapmanın yanı sıra; muayene, traş, tımar, pet bakım, kuaför vb diğer hizmetleri de sağlayabilir.

Veteriner masamız demonte bir ürün değildir, asla kurulum gerektirmez.

elektrikli-veteriner-operasyon-muayene-masasi-imalati

 

Elektrikli Veteriner Operasyon Masamızın Ürün Özellikleri:

 • Üst tabla 316 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
 • Üst tablamızın baş kısmında su vb sıvıların tahliye edilmesi için gider yeri mevcuttur.
 • Gövdesi epoksi boyalı olup korozyona karşı endüstriyel boya ile kaplanmıştır.
 • Tek motorlu olup alçaklık-yükseklik seviyesi ayarlanmaktadır.
 • Kolay temizlenebilir ve asla kir tutmaz.
 • Serum askısı yeri mevcuttur.
 • 55-100 cm yükseklik ayarı mevcuttur
 • Ayak kısımlarında 2 adet sabit kaymaz pabuç, 2 adette tekerlek mevcuttur.
 • Tekerlekli oluşu sayesinde rahatlıkla taşınabilir özelliktedir.
 • El kumandası vardır
 • Tabla altındaki el amortisörü sayesinde 45 derecelik açı ayarı yapılabilmektedir. (Resimlerde mevcuttur)
 • 2 yıl garantilidir
 • Ürün Ölçüleri: 60×140 cm
 • Orjinaldir
 • Satış sonrası hizmetimiz mevcuttur.
 • Demonte ürün değildir, hazırdır ve kurulum gerektirmez.

Tüm ürünlerimiz garanti kapsamında olup, büyük referans ağımız mevcuttur.

 

elektrikli-veteriner-pet-muayene-operasyon-ameliyat-masasi-sedyesi

 

Elektrikli Veteriner Muayene Masası Neden Önemli ve Gereklidir?

Binlerce yıldır insanlar bir evcil hayvana sahip olmanın ve onların arkadaşlığından zevk almaktadır. 19.yüzyıldan bu yana, bir köpek, kedi veya diğer evcil hayvanlara sahip olmak, tarım ve hayvancılıkla ilgili ilk yardım ihtiyacından ziyade bir refakatçi haline geldi.

Bugün çoğu hanenin en az bir evcil hayvanı var , aynı zamanda onlar gerçekten ailenin bir üyesi olmaya başladı. Bu nedenle, tıpkı bizim gibi, onların da yüksek kaliteli bakım ve tedavi seçeneklerine sahip olduğundan emin olmak istiyoruz.

 

motorlu-veteriner-operasyon-ameliyat-mudahale-sedyesi-masasi-fiyatlari

 

Evcil hayvanlar insanlardan daha fazla duyuya sahip oldukları için çevrelerine ve içlerinde meydana gelen değişikliklere karşı çok daha duyarlıdırlar. Kokular, gürültüler ve alışılmadık değişiklikler hayvanda strese ve endişeye neden olabilir, bu nedenle özellikle bir veterineri ziyaret ederken rahatlatıcı bir ortam yaratmak çok önemlidir. Ekipmanın bir veterinerin ofisinde düzenlenme şekli, rahatlatıcı bir ortam yaratmak için çok önemlidir ve bir evcil hayvanın çevreye nasıl tepki vereceğini etkileyebilir.

Muayene masası, veterinerin ilk aracıdır. Danışmalarının başından sonuna kadar hayvanları memnuniyetle karşılar ve destekler. Bu nedenle ergonomisi ve güvenilirliği önemlidir ve elektrikli sistemler bunu iyileştirmektedir.

 

veteriner-muayene-masasi-ustu-paslanmaz-uretici-istanbul

 

Elektrikli veteriner muayene operasyon masaları, veterinerin boyuna göre ayarlanan ergonomik ve çok yönlü masalar oluşturmaktadır. Muayene masasının yüksekliğini ayarlayabilen bir veteriner, boyutu ne olursa olsun herhangi bir hayvanı rahatsızlık duymadan muayene edebilir.

Boyu ayarlanabilen muayene masaları ile veteriner kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarının önüne geçerek hem kendisine hem de muayene edilen hayvana zarar gelmesini önleyebilir. Bu, hatalı ekipmandan kaynaklanan kötü duruş yerine yüksek kaliteli bakım ve hayvana odaklanma yeteneği sağlamasına olanak tanır.

Elektrikli veteriner masaları, ister basit ister karmaşık bir sistem olsun, bir muayene masasını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır.

 

veteriner-operasyon-mudahale-masasi-urun-ozellikler

 

Bu muayene masalarının hareketi çok alçalma ve önemli ölçüde yükselme özelliğine sahiptir. Sistemi indirerek, veteriner hekimler daha ağır veya hasta bir hayvanı muayene masasına kolayca alabilmektedir. Sistemi yükselten bir veteriner, hem kendisi hem de muayene edilen hayvan için konforu koruyabilir. Bu sistem, bir veterinerin asla ağır bir hayvan taşımak zorunda kalmayacağını ve kendisine veya hayvana zarar verme potansiyeline sahip olmayacağını garanti eder.

Ürünlerimiz, sorunsuz ayarlamalar ile basit ve hızlı ekipman kullanımına izin verir. Hayvanı endişelendirmemek ve rahatını korumak için akıcı, yumuşak ve sessiz hareketler önemlidir.

 

Sipariş vermek isteyen müşterilerimiz whatsapp hattımızdan veya şirketimizi arayarak bizlere ulaşabilir. Çoğunlukla hazırda ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur

 

Medikal Blok Medikal Kozmetik Tekstil İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Osmanağa Mah. Rıhtım Cad. Reşitefendi Sok. No:45/A Kadıköy / İstanbul

İletişim: 0554 875 59 79 / 0216 405 28 28 (pbx)

 

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap