El Bilek Ateli

El Bilek Atelleri Modelleri ve Hangi Atel Sizin İçin Doğrudur?

El Bilek Ateli Nedir?

El bilek ateli, bileğinizi tekrarlayan bir şekilde bükme, incinme, ellerinizle ağır ağırlıklar kaldırma, bükülmüş bileklerle yatma ve sert cisimleri delme gibi ortanca siniri sıkıştıran ve tahriş eden faaliyetlerden kaçınabilmeniz için kullanılan ortopedi ürünler grubundan ortez grubuna giren yardımcı ürünlerdir. .

Baş Parmak Tespit Ateli Nedir ve Ne İşe Yarar?

Başparmak tespit ateli, De Quervain Sendromu, başparmak stabilizasyonu ve ligament gibi sorunlarda başparmağı desteklemede kullanılan ateldir.

Başparmak tespit ateli hangi durumlarda kullanılır:
Başparmağınızın arkası boyunca doğrudan iki tendon üzerinde oluşan ağrı,
Baş parmağınızın dibinde şişlik ve ağrı varsa,
Bileğinizin tarafında şişlik ve ağrı varsa,
Başparmağınıza ya da ön kolunuza doğru ağrı oluşmuşsa,
Başparmağınızı hareket ettirmek, özellikle bir şeyi sıkıştırmaya veya tutmaya çalıştığınızda, zor ve acı verici olmaya başladıysa,
Baş parmağınızı veya bileğinizi hareket ettirdiğinizde ağrı artıyorsa bu atel kullanılır

bas-parmak-tespit-ateli-el-nedir-fiyatlari-ne-ise yarar-neden-nasil-nicin-kullanilir-takilir-nerede-satilir-urun-ozellikleri

 

el-bilek-ateli-nedir-ne-ise-yarar-neden-nasil-neden-kullanilir-takilir-fiyati-satin-al

Başparmak Destekli El Bilek İstirahat Ateli Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

Median sinir bileğinizden geçtiğinde, karpal tünelden geçer – kemik ve bağdan oluşan dar bir yoldur. Bileğinizde şişme varsa, karpal tünel sıkılır ve semptomlara neden olan medyan siniri sıkar. Bu durumda beraberinde ağrı, karıncalanma veya uyuşukluğa sebebiyet verir.
Ciddi bir karpal tünel sendromu vakalarına ameliyat gerekebilir. Erken teşhis durumunda bileklik ve ağrı kesiciler gibi daha basit seçenekler işe yarayabilir.
Başparmak destekli el bilek istirahat ateli bu noktada, bileğinizi düz tutmak için kullanılır ve sinir üzerindeki baskıyı hafifletmeye yardımcı olur.
Elastikli pamuklu neopren kumaştan imal edilen el bilek ateli özel tasarlanmıştır. Bilek ateli ve başparmakta bulunan alüminyum çubuk levha sayesinde, elbileğinin ve başparmağın stabilizasyonu sağlanmaktadır.

bas-parmak-destekli-el-bilek-istirahat-ateli-nedir-ne-ise-yarar-cesitleri-nelerdir-neden-nasil-kullanilir-takilir-satilir

Başparmak Desteksiz Uzun El Bilek Ateli

El bileğini destekleyen ve stabilizasyonunu sağlayan, el bileği zorlanmaları, karpal tünel sendromu durumlarında, alçı sonrası alt uç kırıklarında, tenosinovit ve instabiliteler gibi durumlarda başparmağı sabitlemeyen ve hareketine imkan tanıyan el bilek atelidir.
Uzun el bilek ateli, insan anatomik yapısına uygun şekilde imal edilen ve metal çubukla el bileğini destekleyen ortez yardımcı ürünüdür.

uzun-el-bilek-ateli-splinti-aluminyum-destekli-hangi-durumlarda-kullanilir-faydalari-fiyatlari-markalari-ne-ise-yarar

El Bilek Ateli Sporcu Bandajı

El bilek ateli sporcu bandajı, spor faaliyetlerinde bulunan kişilerin sportif etkinlikler süresince korumak amaçlı tasarlanan el bilek atelidir. Bu bandaj el bileğini, başparmaktan aldığı destekle sarar. Çift taraflı jarse kaplı neopren kumaştan imal edilmiştir. Kullanılan neopren aşırı terlemeyi azaltmak amacıyla performe edilmiştir.

elastik-el-bilek-ateli-incinme-burkulma-sporcu-bandaji-nedir-neden-nasil-kullanilir-satilir-ne-ise-yarar

Basit El Bilekliği Bandajı

Basit el bilekliği bandajı, el bilek yaralanmaları, hafif instabilite, spor sırasında koruma durumlarında, travmaları ve burkulmalarında bileğe ısı vermenin yanı sıra korumada sağlar. Neopren kumaştan üretilmiş basit el bilekliği, vücut ısısını koruyarak kan dolaşımını sağlayarak; beraberinde iyileşme sürecini hızlandırır. Standart bir üründür ve bedensizdir, el bilekliğini komple sarar.

 

basit-el-bilek-ateli-bandaji-standart-nedir-ne-için-neden-nasil-kullanilir-ozellikleri-fiyati-nereden-nasil-en-ucuz-uygun-satin-alinir

Diğer ortopedi ürünlerimiz için lütfen linki tıklayınız. Firmamızla iletişime geçerek ürünü temin edebilirsiniz.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap