El Bilek Ateli

Termoplastik Dinamik El Bilek Splinti Ortezi Ateli

Termoplastik Dinamik El Bilek Splinti Ortezi Ne İşe Yarar?

Splintleme, kemikleri / eklemleri desteklemek ve hizalamak, deformiteleri önlemek / düzeltmek ve / veya eklem hareketini iyileştirmek için kullanılabilecek bir ortopedik cihazın uygulamasıdır.

Splintleme genellikle el terapi hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır .

Bir atelin yaralanmanıza / durumunuza uygun olup olmadığını ve bireysel ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için doktorunuzun önerisi önemlidir.

Termoplastik Dinamik El Bilek Splinti Ortezi Kullanım Alanları:

Kırıklar, tendon yırtılmaları, burkulma ve gerilme gibi akut koşullarda, koruyucu kıymıklar yaralı dokuların iyileşmesini ve daha fazla hasarı önlemesini sağlar.

Artrit veya yaralanma nedeniyle ağrılı veya dengesiz olan eklemleri destekler.
Splintler eklemleri progresif deformitelere karşı korur ve elin işlevini iyileştirmeye yardımcı olur
Yaralanma sonrası, sert eklemlere ve / veya sıkı yumuşak dokulara belirli bir streç uygulayarak hareketin iyileştirilmesine yardımcı olmak için kullanılır.
Mobilizasyon atelleri, bir terapi programının parçası olarak hareket ve germe egzersizleri ile birlikte kullanılabilir
Tekrarlayan zorlanma / aşırı yaralanmaları tedavi etmeye yardımcı olur.
Özel bir atel, el / bileği destekler ve iyileşmeleri için iltihaplı ve tahriş olmuş dokuları sarar.

Termoplastik Dinamik El Bilek Splinti Ortezi Ürün Özellikleri:

Termoplastik el bilek splinti, el bileğini 30 derece dorsifleksiyonda ve normal fleksiyonda tutarak bileğe istirahat pozisyonu sağlar. Splint aynı zamanda romatoid artrit ve el ilek kırıklarında da etkin bir şekilde kullanılır. Maksimum sağlamlık için polietilen veya propropilen tabakalar şekillendirilerek ve bu levha havlu kumaşla lamine edilmiş süngerle kaplanarak üretilmiştir.

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap