Aspiratör Cihazı

Elektrikli Aspiratör Cihazı Flaem

Elektrikli Aspiratör Cihazı Flaem

Elektrikli Aspiratör Cihazı Flaem, hastaneler, evde bakım ve sağlık vb merkezlerde tıbbi ve cerrahi amaçlı kullanım için tasarlanmış bir aspiratördür.
Kalıcı trakeotomi için farengeal emilimi kuvvetli bir cihazdır.
Cihaz, sıvıların uygun şekilde bertaraf edilinceye kadar sıvıları tutan bir toplama kanisterine bağlı tek kullanımlık bir tup yoluyla ekstrakte edilmesini sağlayan bir negatif basınç (emme) üretir. Cihazın kullanımı bir doktor tarafından reçete edilmelidir.

cerrahi-aspirator-cihazi-hasta-aspirasyon-irrigasyon-ev-tipi-fiyatlari-nereden-nasil-satin-alinir-urun-ozellikleri

Flaem Aspiratör Cihazı Ürün Özellikleri:

 • Yeni model ASPIRA, tıbbi ve cerrahi kullanım için profesyonel bir cerrahi aspiratördür.
 • Hastaneler, evde bakım ve faringeal emzirme gibi sağlık kurumlarında kullanım için uygundur.
 • ISO 10079-1 standardına uygun olarak üretilmiştir.
 • Bildirilen akış TUEV Rheinland tarafından test edilmiş ve doğrulanmıştır.
 • Kasa, en iyi kalite plastikler ile üretilmiştir, ağır hizmet sırasında sağlamlık sağlar ve aynı zamanda kolay entegre taşıma kolu sayesinde daha kolay bir taşıma için ağırlığı azaltır.
 • Vakum kavanozu cihazın sağ veya sol tarafına yerleştirilebilir, bir litrelik dereceli PC şişesine ev sahipliği yapar.
 • Tüm silikon bağlantı boruları optimum hijyen için sterilize edilebilir.
 • Hidrofobik antibakteriyel yüksek verimli filtreye uygundur.
 • Daha fazla hacimde salgılanmayı mümkün kılan üniteye ek bir şişe ve tutucu (ayrı olarak tedarik edilerek) uygulanabilir.
 • Patentli ASPICOMFORT sistemi, emiş seviyesinin hassas kontrolünü sağlar. Vakum regülatör düğmesi, debiyi bozmadan ölçüm aletinde gösterilen vakum seviyesini ayarlamayı ve böylece tedavi sırasında hastanın mümkün olan en iyi konforu sağlamayı mümkün kılar.
 • Anahtar, uygun bir kapak yardımıyla sıvıların girişine karşı korunmuştur. Pompa, kondensasyondan veya filtresiz olarak yapılan yanlış emme işlemlerinden ötürü kazara sızıntıların kazara dökülmesini önlemek için doğrudan mahfazanın dışına bağlanır. Bu çözüm cihazı hijyenik olarak koruyacak ve sterilize edilmesini ve bakımını kolaylaştıracaktır.
 • Anahtar, sıvıların sızmasına karşı bir başlık ile korunmaktadır. Pompa, yoğuşma nedeniyle üniteye sızmayı veya filtre uygulanmayan anormal bir emişi önlemek için doğrudan dışarıya bağlanır. Bu, cihazın hijyenik olarak korunmasını ve basit bir bakımla kolay şekilde yeniden üretilebilmesini ve yeniden üretilmesini sağlar.

 

en-ucuz-kaliteli-tasinabilir-elektrikli-cerrahi-aspirator-cihazi-urun-ozellikleri-ne-ise-yarar

 

Flaem Aspiratör Cihazı Teknik Özellikleri:

 1. Ayarlanabilir vakum seviyesi
 2. Sessiz çalışma özellikli
 3. Steril vakum kavanozları ve tüpler
 4. 2 adet vakum şişesi tutacağı ve çift taraflı kavanoz taşıma imkanı
 5. Daha çok pediatrik kullanıma uygun
 6. Bataryasız ve sadece elektrikle çalışır
 7. Elektriksel gereksinim: 220 V AC; 12 V DC
 8. Vakum gücü: 0,05 ile 0-0,85 bar aralığında
 9. Akış hızı: 13,5 L/dk
 10. Gürültü düzeyi: 56 dBA
 11. Ağırlık: 2,4 kg
 12. Garanti süresi: 3 yıl
 13. Menşei Ülke: İtalya

cerrahi-aspirator-cihazi-hasta-aspirasyon-irrigasyon-ev-tipi-fiyatlari-nereden-nasil-satin-alinir-urun-ozellikleri

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap