Tens Cihazı

Tens Ems Cihazı 4 Kanallı 24 Programlı EV906A

Tens Ems Cihazı 4 Kanallı 24 Programlı Everyway EV906A

Tens Ems Cihazı kas stimülasyonu ve / veya ağrı giderimi için kullanılabilen TENS ve EMS’nin bir kombinasyon stimülatörüdür. Cihaz, birbirinden bağımsız dört kontrol edilebilir çıkış kanalı içerir. Her çıkış kanalına bir elektrot çifti bağlanabilir. Yoğunluk seviyesi, her çıkış kanalına karşılık gelen düğmelere basılarak kontrol edilir.

tens ems cihazı nedir fiyati, ems elektronik tens ve kas yapma cihazı, tens cihazı ile zayıflama, tens cihazı pedi, tens cihazının faydaları, tens cihazı çeşitleri, tens cihazı ne işe yarar, tens cihazı nasıl uygulanır,

Tens Ems Cihazı EV906A Ürün Özellikleri:

Yoğunluğu, mod adını, ayarları ve tedavi süresini gösteren büyük kristal ekrana sahiptir.
Ünite, P modunda, geniş ayar aralığı, 8 ayarlanabilir mod ve 24 ön ayarlı TENS / EMS programı sunar.
Bu, hastanın ihtiyaç duyduğu hızlı bir program seçimine izin verir.
Birden fazla hasta kullanımı için iki bağımsız zamanlayıcı mevcuttur.

EV-906A Dijital TENS / EMS, elektrotlar yoluyla elektriğe impulsları gönderen ve sinirlere ve altta yatan kas gruplarına ulaşan pille çalışan bir puls üretecidir. Bu birim kas stimülasyonu ve ağrı rahatlaması için kullanılabilen TENS ve EMS kombinasyon stimülatörüdür. Cihaz, birbirinden bağımsız dört kontrol edilebilir çıkış kanalı ile donatılmıştır. Her çıkış kanalına bir elektrot çifti bağlanabilir. Yoğunluk seviyesi basma düğmeleri ile kontrol edilir.

Hassas Yoğunluk Kontrolü
1 ila 100mA arasında basma düğmeleri ile kontrol edilen 100 adımlık yoğunluk seviyesi vardır.

Düğme Kontrolü
Güç, yoğunluk seviyesi ve parametre, kullanıcıların ayarları değiştirmesi için kolay olan tuşlarla kontrol edilir. Yanlışlıkla dokunmayı önlemek için tüm düğmeler bir kapak ile korunmaktadır.

Büyük Sıvı Kristal Ekran
Yoğunluğu, ayarları ve tedavi zamanlayıcısını gösteren 6.1 x 4.4 cm büyüklüğünde bir LCD. Seçilen modlar ve parametreler okunabilir.

İki Tedavi Zamanlayıcısı
CH1, CH2 & CH3, CH4 çıkışını kontrol eden iki ayrı zamanlayıcı vardır. Bu işlev, iki hasta aynı makineyle tedaviyi kabul ettiğinde idealdir.

Tedavi Süresi Geri Sayım
Süre dolduğunda çıkış otomatik olarak kapanacaktır.

Uygunluk Ölçer
Ünite 60 adet kayıt kaydını tutabilir.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap