Tens Ems Cihazı 4 Kanallı 24 Programlı EV906A

Tens Ems Cihazı 4 Kanallı 24 Programlı Everyway EV906A

Tens Ems Cihazı kas stimülasyonu ve / veya ağrı giderimi için kullanılabilen TENS ve EMS’nin bir kombinasyon stimülatörüdür. Cihaz, birbirinden bağımsız dört kontrol edilebilir çıkış kanalı içerir. Her çıkış kanalına bir elektrot çifti bağlanabilir. Yoğunluk seviyesi, her çıkış kanalına karşılık gelen düğmelere basılarak kontrol edilir.

Tens Ems Cihazı EV906A Ürün Özellikleri:

Yoğunluğu, mod adını, ayarları ve tedavi süresini gösteren büyük kristal ekrana sahiptir.
Ünite, P modunda, geniş ayar aralığı, 8 ayarlanabilir mod ve 24 ön ayarlı TENS / EMS programı sunar.
Bu, hastanın ihtiyaç duyduğu hızlı bir program seçimine izin verir.
Birden fazla hasta kullanımı için iki bağımsız zamanlayıcı mevcuttur.

EV-906A Dijital TENS / EMS, elektrotlar yoluyla elektriğe impulsları gönderen ve sinirlere ve altta yatan kas gruplarına ulaşan pille çalışan bir puls üretecidir. Bu birim kas stimülasyonu ve ağrı rahatlaması için kullanılabilen TENS ve EMS kombinasyon stimülatörüdür. Cihaz, birbirinden bağımsız dört kontrol edilebilir çıkış kanalı ile donatılmıştır. Her çıkış kanalına bir elektrot çifti bağlanabilir. Yoğunluk seviyesi basma düğmeleri ile kontrol edilir.

Hassas Yoğunluk Kontrolü
1 ila 100mA arasında basma düğmeleri ile kontrol edilen 100 adımlık yoğunluk seviyesi vardır.

Düğme Kontrolü
Güç, yoğunluk seviyesi ve parametre, kullanıcıların ayarları değiştirmesi için kolay olan tuşlarla kontrol edilir. Yanlışlıkla dokunmayı önlemek için tüm düğmeler bir kapak ile korunmaktadır.

Büyük Sıvı Kristal Ekran
Yoğunluğu, ayarları ve tedavi zamanlayıcısını gösteren 6.1 x 4.4 cm büyüklüğünde bir LCD. Seçilen modlar ve parametreler okunabilir.

İki Tedavi Zamanlayıcısı
CH1, CH2 & CH3, CH4 çıkışını kontrol eden iki ayrı zamanlayıcı vardır. Bu işlev, iki hasta aynı makineyle tedaviyi kabul ettiğinde idealdir.

Tedavi Süresi Geri Sayım
Süre dolduğunda çıkış otomatik olarak kapanacaktır.

Uygunluk Ölçer
Ünite 60 adet kayıt kaydını tutabilir.

Benzer Yazılar