Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ürünleri Satış Merkezi

Fizik Tedavi, Rehabilitasyon ve Egzersiz Ürünleri Ne İşe Yarar?

Fizik, tedavi ve rehabilitasyon ürünleri, tipik bir rehabilitasyon odağı olan fizik tedavi, vücudun egzersizini ve manipülasyonunu içerir. Eklem ve kas fonksiyonlarını iyileştirebilir, insanların ayakta durmasına, dengelenmesine, yürümesine ve merdivenleri daha iyi tırmanmasına yardımcı olur.

Fiziksel terapi programınızı tamamladığınızda “tedaviniz” bitmez. … Buna ek olarak, günlük olarak kardiyovasküler egzersiz (yürüme / bisiklet / yüzme / vb.), Germe ve hatta gevşeme teknikleri dengesi önerilir. En çok hangi fiziksel aktiviteden zevk aldığını keşfet ve onu bir yaşam tarzı yap!

Fizik Tedavi Rehabilitasyon Ürünlerimiz

1- Fizik Tedavi, Egzersiz, Antrenman Merdiveni: Fizik Tedavi Egzersiz Merdivenleri, genel formlarınızı ve tekniğinizi korurken genel egzersiz hacminizi artırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kas dayanıklılığı ve bakım antremanlarını içeren fizik tedavi ekipmanıdır.

2- Paralel Bar: Kendi başına yürümekte güçlük ve zorluk çeken insanlara yardım eder, bireylerin yürümeyi ve yürüyüş eğitimini tekrar öğrenmelerini, dengeyi, güçlerini, hareket alanlarını ve hareketliliği yeniden kazanmalarını sağlar.

Paralel bar 2 mt, 2,5 mt veya 3 mt şeklinde özel üretimi yapılmaktadır, yükseklik ve alçaklık ayarı yapılmaktadır. Ürün sizlere demonte olarak gelerek montajı yapılmaktadır. Fiyat bilgisi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

3- Omuz Çarkı: Omuzu, tipik olarak basit egzersizlerle yapılan orijinal durumuna döndürmenin anahtarıdır. Omuz Çarkı hastaların hareket açıklığını iyileştirmek ve ağrıyı hafifletmek için direnç egzersizleri yapmalarını sağlayan bir mekanizmadır.

4- Parmak merdivenleri: Omuz, dirsek ve el bileği eklemlerindeki hareket aralığını kademeli olarak geri yüklemek için kullanılan fizik tedavi araçlarıdır. Tipik olarak, bu aletler rotator manşetine veya diğer eklem yaralanmalarına bağlı yaralanmalardan sonra bir rehabilitasyon programının parçası olarak kullanılır.

5- Ahşap Duvar Merdiveni: Duvar merdiveni kademeli olarak güç sağlamak ve omzunuza, parmaklarınıza ve bileğinize esneklik kazandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Hem fleksiyon hem de kaçırma hareket açıklığının iyileştirilmesi için duvar merdiveni egzersizleri yapılabilir.

Çocukların kaba motor becerilerini geliştirir, fiziksel aktivite yaratarak vücut gelişimine fayda sağlayarak oyun alanı olarak ta kullanabilir.

6- Postür Aynası: Fizik ve tedavi egzersizleri yaparken, hastalara hareket duruşunu ve kontrolünü, hastaların doğru formu korumalarına yardımı amaçlayan terapötik bir strateji ürünüdür.

Tam boy aynalar genellikle oturma veya ayakta durma pozisyonlarında ve yürüyüş eğitiminde kullanılır. Örneğin, merkezi sinir sistemi inme ile zarar gördüğünde, etkilenen birey bozulmuş postüral kontrol yaşayabilir. Bir terapist, motor eğitiminin gerçekleştiği tedavi seansları sırasında görsel geri bildirim sağlamak için kişinin yansıtılmış bir ayna görüntüsünü sağlayabilir.

Fizik, tedavi ve rehabilitasyon ürünlerinin toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur. Fiyat bilgisi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Benzer Yazılar