Hasta Banyo Taburesi

Herdegen Arkalıksız Alüminyum Banyo Taburesi

Herdegen Arkalıksız Alüminyum Banyo Taburesi

Herdegen arkalıksız alüminyum banyo taburesi, Fransa’dan ithal olup son kullanıcının ve hastaya bakan hasta bakıcının gözde olan hasta bakım ürünlerinden biridir. Hastayı yıkarken, yaratmış olduğu konfor aynı zamanda hastanın konforu içinde özel tasarlanmış hasta banyo taburesidir

Herdegen Arkalıksız Alüminyum Banyo Taburesi Ürün Özellikleri:

Alüminyumdan imal edilmiştir
Yüksekliği ayarlanabilir özelliktedir
Kaymaz vantuz ayaklara sahiptir
Yumuşak oturma dokusuna sahiptir
Yüksekliği 42-55 cm arasıdındadır
Maksimum ağırlık 100 kg taşıma kapasitelidir
Oturma çember çapı: 33 cm
Kapladığı alan: 33*33 cm
Tabure Ağırlığı: 1 kg.
2 yıl garantilidir
Ürün Kodu: 528020
Marka: Herdegen

herdegen-arkaliksiz-aluminyum-banyo-taburesi-urun-ozellikleri-fiyati

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap