Hasta Banyo Taburesi

Sırtlıklı Katlanır Herdegen Duş Taburesi

Sırtlıklı Katlanır Herdegen Duş Taburesi

Sırtlıklı katlanır herdegen duş taburesi, hastanın rahatı ve konforu için en önemli araçlardan biridir. Hasta, sırtını tabureye rahatlıkla dayayarak, oturma yeri kenarlarında bulunan tutma yerlerinden tutarak rahatlıkla güç alır ve kaymasını da aynı zamanda önlemiş olur.
Katlanır duş taburesi, Fransa’dan ithal ve uzun süreli kullanılabilecek sağlam yapıda bir üründür.

Sırtlıklı Katlanır Herdegen Duş Taburesi Ürün Özellikleri:

Yumuşak hasta oturağı ile hem konfor hem rahatlık verir
Oturak üzerindeki delikler suyun akışını sağlar
Alüminyumdan yapılmıştır
Yüksekliği ayarlanabilir olup 42-46 cm arasındadır
Katlanabilir ayaklara sahiptir
Ayak pabuçlarında kaymaz vantuzlar mevcuttur
Maksimum taşıma kapasitesi: 100 kg.
Tabure oturak boyutu: 42 x 30,5 cm
Kapladığı alan: 40*44 cm
Tabure ağırlığı: 3 kg
Katlanır halde kapladığı alan: 20*58*46 cm
2 yıl garantilidir
Ürün Kodu: 528015
Marka: Herdegen

sirtlikli-katlanir-hasta-banyo-taburesi-urun-ozellikleri-fiyatlari

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap