Boy Ölçerler

Mekanik Boy Ölçerli Baskül Oncomed SC101

Mekanik Boy Ölçerli Baskül Oncomed SC101

Mekanik boy ölçerli baskülümüz, osgb ve isgblerde en çok tercih edilen noktada okullarda, avmlerde, iş yerlerinde,aile hekimliğinde, eczanelerde, kozmetik merkezlerinde vb ihtiyaç duyulan her alanda kullanılmaktadır.

Boy ölçerli baskülümüzün, baskül ekranı yuvarlak ve saat görünümündedir, boy ölçer kısmı da elle ayarlanabilmektedir.

Mekanik Boy Ölçerli Baskül SC101 Ürün Özellikleri

Ağırlık ölçüm kapasitesi: 120 kg. (265 libre)
Ölçüm gösterge bölüm aralığı 0,5 kg
Yuvarlak mekanik ölçüm ekran göstergeli
Boy ölçüm aralığı: 70-210 cm arası
Boy ölçüm aralığı: 5 mm
Boy Ölçer Platformun Ölçüleri: En (37,5 cm) * Boy (27 cm)
Boy Ölçer Cihazının Ölçüleri:
En (69,5 cm) * Boy (28,6 cm) * Yükseklik (93 cm)
Boy Ölçerli Baskülün Ağırlığı: 25 kg.
Demonte özelliklidir
Kolay kurulum
Taşınabilir Özellikli
2 yıl garantili
CE belgelidir

 

Diğer boy ölçerlerimiz için aşağıdaki linki tıklayıp size uygun ürünler arasında tercih yapıp, firmamızı arayarak veya mail atarak fiyat alabilirsiniz.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap