Ateş Ölçer

Omron MC-720 E Gentle Temp 720 Alından Ateş Ölçer

Omron MC-720 E Gentle Temp 720 Alından Ateş Ölçer

Omron’un temassız alından ateş ölçer termometresi, bebeğinizin sıcaklığını sürekli kontrol altında tutabilmek için, mümkün olan en düşük telaşla, belirli özelliklere sahip, süper hızlı ve doğru bir kızılötesi termometredir.

Omron Gentle Temp 720 Temassız Ateş Ölçer, alnın vücut sıcaklığını ölçer. Örneğin bir süt şişesi veya yiyecek yüzeyinin yüzey sıcaklığını ölçer, 25 okuma hafızası ile belli bir süre içerisinde sıcaklık değişimlerini takip etmek ve trendleri izlemek mümkündür.

 

omron-dijital-alindan-ates-olcer-mc720-gentle-temp-720e-kullanim-kilavuzu-nasil-kullanilir-fiyatlari-pilli-en-ucuz-kaliteli-nerede-satilir-istanbul

 

Omron Gentle Temp 720, arkadan aydınlatmalı ekran sayesinde, gece saatlerinde okumayı kolaylaştırır ve açıkça yapılabilir, bu da bebeğinizin gece sıcaklığını ölçerken özellikle kullanışlı olmasını sağlar.

 

omron-dijital-alindan-ates-olcer-gentle-temp-mc-720e-kullanim-kilavuzu-nasil-kullanilir-fiyatlari-pilli-en-ucuz-kaliteli-nerede-satilir-istanbul-anadolu-yakasi

 

Omron MC-720 E Gentle Temp 720 Alından Ateş Ölçer Ürün Özellikleri:

Alından ölçme özelliği yanı sıra, yüzey ve oda sıcaklığı da ölçme özelliğine sahiptir.
Temassız ölçme özelliklidir
3’ü 1 arada ölçüm fonksiyonlarına sahiptir
Arka ışık özelliklidir
1 saniyede hızlı ölçüm özelliğine sahiptir
° C / ° F ölçüm seçeneklidir
Bip sesi ölçüm özelliklidir
Büyük 3 haneli ekran özelliklidir
Değiştirilebilir pil özelliklidir
Otomatik kapanma özelliklidir
Uzunluk: 12 cm
Yükseklik: 7 cm
Derinlik: 20 cm
2 yıl firma garantili
Kutu içeriği: Omron Gentle 720 Termometre. 1x CR2032 Batarya, Prob Kapağı, Kullanım kılavuzu, Garanti Belgesi

 

omron-ates-olcer-alindan-ev-tipi-kullananlar-fiyatlari-en-dogru-olcum-pilli-ucuz-uygun-kaliteli-satin-al-gentle-temp-720e

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap