Ateş Ölçer

Omron MC-520E Gentle Temp 520 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer

Omron MC-520E Gentle Temp 520 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer

Ateş Ölçer, Termometre Nedir?

Ateşölçer/Termometre, kalbinizin, beyninizin ve diğer organlarınızın sıcaklığı olan çekirdek vücut sıcaklığını ölçen aletlerdir.  Günümüzün dijital ateş ölçerleri sıcaklık ölçümünde devrim yaratarak; ileri ve gelişmiş teknolojiyi ayağınıza kadar getirir.

Kulaktan ateş ölçer cihazlar, kulağınızda ölçülür; çünkü kulak zarı ısısı vücudunuzun ne kadar sıcak olduğuna dair kesin bir ölçü sağlar. Kulaktaki sıcaklığın ölçülmesi, ağza ve koltuk altına göre özellikle çocuklar için daha rahat ve daha kullanışlıdır.

 

omron-dijital-kulaktan-ates-olcer-gentle-temp-520e-kullanim-kilavuzu-nasil-kullanilir-fiyatlari-pilli-en-ucuz-kaliteli-nerede-satilir-istanbul

 

omron-ates-olcer-kulaktan-ev-tipi-kullananlar-fiyatlari-en-dogru-olcum-pilli-ucuz-uygun-kaliteli-satin-al

 

 

Omron MC-520E Gentle Temp 520 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer

Omron Gentle Temp 520 kulak termometresi, Gentle Temp 521 ile aynı derecede hassas teknolojiye sahip olup, bir saniyelik ölçüm özellikli ve bir süre içindeki sıcaklık değişikliklerini izlemek ve trendleri izlemek için dokuz taneye kadar okuma hafızası dahil olmak üzere gelişmiş özelliklerinden bazılarını içerir. Kutu içerisinde aynı zamanda 21 prob kapağı bulunmaktadır. Sıcaklıklar geniş LCD ekranda Santigrat veya Fahrenheit derecelerinde görüntülenebilir.

omron-dijital-kulaktan-ates-olcer-gentle-temp-mc-520e-kullanim-kilavuzu-nasil-kullanilir-fiyatlari-pilli-en-ucuz-kaliteli-nerede-satilir-istanbul-anadolu-yakasi

Omron MC-520E Gentle Temp 520 Dijital Kulaktan Ateş Ölçer Ürün Özellikleri:

Kulaktan ölçüm özelliklidir
1 saniyede hızlı ölçüm özelliklidir
° C / ° F ölçüm seçim özelliklidir
Prob değişim özelliklidir
Ölçüm bip sesi mevcuttur
3 haneli büyük ölçüm özelliklidir
Pil değişim özelliklidir
Otomatik kapanma özelliklidir
Uzunluk: 12 cm
Yükseklik: 6 cm
Derinlik: 21 cm
2 yıl garantili
Kutu içeriği: 520 termometre cihazı, 1x CR2032 Batarya, Prob Kapağı, 21x Prob Kapakları, Bağlantı Halkası, Kullanım kılavuzu, Garanti Belgesi

omron-kulaktan-ates-olcer-termometre-gentle-temp-520e-nasil-kullanilir-nerede-satilir-en-uygun-fiyat-kullanim-kilavuzu

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap