Prosil Krem Skar Tedavisi 4,25 gr.

Prosil Nedir?

Prosil, skarlar için en gelişmiş tedavi olup; silikon içerikli bir kremdir. Prosil, Xeragel gibi hücre yenileyici özelliğe sahip, yara, yanık ve scar izlerinde tedavi sonrası kullanılan mucizevi bir kremdir.

Tüm cerrahlar ameliyat dışında bir yara izinin geçmeyeceğini iddia ederken, Prosil bu noktada patentli silikon skar tedavisi teknolojisine sahiptir.

Xeragel ve Prosil aynı form yapısına sahip olmakla beraber arasında bir fark yoktur. Xeragel, saydam silikon bir jeldir; Prosil ise opak beyaz krem olup ruj gibi çevrilerek açılan bir üründür.

Prosil, küçük ve büyük yara izleri üzerinde uygun, düzenli uygulama için tasarlanmış % 100 silikon ve anti-alerjik özelliğe sahip bir jeldir.

Prosil Kremin Özellikleri Nelerdir?

Silikon krem
Kullanımı kolay
Boyut: 4,25 gr.
Anti-alerjik
Göz hariç vücudun her yerine uygulanabilir
Skar, yara ve yanık tedavisi amaçlı
Saydam yapı
Pratik sürülebilir
Hücre yenileyici
Saklama koşulları: 13°C-35°C
Yarı-geçirgen

Prosil Neden Kullanılmalıdır?

Prosil, skarlar için en ucuz, en mükemmel ve sonuç odaklı tedavi yöntemlerinden biridir. Yara sonrası oluşacak iz vb durumlara uygun nem dengesini sağlar; bunun yanı sıra maksimum oksijene ihtiyacı olduğu gibi, oksijeni vücuda geçirgen özelliğe sahiptir.

Operasyon, kaza, estetik vb durumlar sonrasında; hastaların vaka sonrası oluşan izlerden rahatsız olur. Bu durum kişiyi estetik ve görsel açıdan rahatsız ettiği için son yılların en gözde kremi olan Prosil’i önerir.

Prosil Kullanım Alanları Nelerdir?

Ağız içi ve göz içi hariç, çevresine uygulamak koşulu ile vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. Göz ve ağız çevresine sürüldüğü zaman yine dikkat etmek gereklidir.

Prosil Nasıl Uygulanmalı ve Kullanılmalıdır?

Prosil uygulamadan önce skar alanını lütfen temizleyiniz ve kurulayınız.
Prosili tüm yaralar üzerine serbestçe uygulayınız
8-12 hafta boyunca uygulanmalı
Tedavi bitene kadar devam edilmeli
Tavsiye edilen koruma alanı 13ºC-35ºC dir.