Etejer ve Alet Arabaları

Saclı Alet Arabası Etajer MP029 

Etajer Nedir, Ne İşe Yarar?

Etajer, üst üste dizilmiş çekmeceleri, rafları olan, kapaksız, taşınabilir, tekerlekli veya tekerleksiz olan; kullanıcıya kolaylık sağlayan tasarım dolaplardır.

Etajer, kullanıcı için büyük kolaylık sağlayan yardımcı ürünlerden biridir. Şifonyerden daha alçak ve sehpadan biraz daha yüksek ara ürün oluşu ürünü kullanan kişi için yanında rahatlıkla taşıyabileceği mobilyalardır.

Saclı Alet Arabası Etajer MP029

Ürün Özellikleri:

  • İki raf özelliklidir
  • Üst raf sağ ve sol yanında rahat taşıma kulpları bulunur
  • Hafif ve ergonomik özelliklidir
  • 360 derece dönebilen dört tekerlek özelliklidir
  • Kolay ve rahat taşınabilir özelliklidir
  • Elektrostatik toz boyama ile fırınlanmıştır
  • Yükseklik : 85 cm
  • Genişlik : 41 cm
  • Uzunluk : 58 cm

etajer-nedir-modelleri-ne-ise-yarar-sacli-alet-arabasi-fiyatlari-satin-al

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap