Varis Çorapları

Sigvaris Traditional 500 Serisi Varis Çorapları Ana Bayisi

Varis çorabı, venöz hastalıklarını engelleyemeye ve önlemeye çalışan çoraplardır.

Varis çorabı nedir, neden kullanılır vb sorulara yanıt aramak için lütfen varis çorabı yazımızı tıklayınız.

Sigvaris Traditional 500 Serisinin Özellikleri

Sigvaris Traditional Serisi, doğal kauçuktan üretilmiş olup, ipeksi yumuşak özelliğe sahip varis çoraplarıdır. Yüksek derecede güvenlik ve etkinlik gerektiğinde kullanılır.
Sigvaris Traditional Serisi, 503 / 504 ve 505 serisinden oluşmaktadır
Basınç oranı gün boyunca maksimum seviyededir
Yüksek derecede gün içinde maksimum basınç sağlar ve gergindir
Tedavide güven sağlar ve başarılıdır, tıbbi faydası yüksektir
Hava geçirgenliği ve esnekliği sayesinde yüksek oranda kullanım rahatlığı sağlar
Rafire edilmiş doğal kauçuktan üretilmiştir
Nötr ten rengi özelliği ile tüm kıyafetlerinizle uyum sağlar
Kadın ve erkek rahatlıkla kullanabilir

Sigvaris Traditional Serisinin malzeme içeriği:
% 70 poliamid
% 30 elastodin (doğal kauçuk) ile imal edilmiştir
Gün boyunca şiddetli venöz hastalıkların etkili tedavisini garanti eder ve güvenli bir terapi yöntemi sunar.

Sigvaris 500 Serisi Diz Altı Varis Çorabı, DOĞAL KAUÇUKTAN İMAL EDİLMİŞTİR.

 

Teknik olarak rafine edilmiş doğal kauçuk, TRADITIONAL VARİS ÇORAPLARINI her açıdan güçlü kılar.
Eşsiz kuvveti esnetme özellikleri ve maksimum basınç stabilitesi, gün boyunca şiddetli venöz hastalıkların etkili tedavisini garanti eder ve güvenli bir tedavi yöntemi sunar.

Traditional Basınç Seviyesi

CCL1 – Düşük Basınç Seviyesi
CCL2 – Orta Basınç Seviyesi
CCL3 – Yüksek Basınç Seviyesi

Sigvaris Traditional Serisi Bayanlar ve Erkekler için uygundur.  Mevcut rengi ten rengidir.

 

Traditional serisinin en önemli diğer özelliklerinden birisi de aynı zamanda lenf ödem çorabı olarak ta kullanılabilir olması, farklı dikim özelliği ile tüm varis çoraplarından daha büyük öneme sahip ve etkilidir.

Traditional serisi, diz altı, diz üstü, kasığa kadar ve külotlu olmak üzere çeşitlidir.

 

Sigvaris varis çorabı fiyatlarını öğrenmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz. Firmamız Dünya Markası olan Sigvaris Varis Çoraplarının Satış Noktalarından biridir.

Uygun fiyat ve sürekli alım noktası  için lütfen uzman ekibimizden bilgi alınız. Uzman ekibimizle görüşme sağlamadan önce lütfen skalamızda bulunan ölçüleri kendi bedeniniz üzerinde ölçüp not alarak firmamızı aramanız size daha çabuk yardımcı olmamızı sağlayacaktır.

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap