Hasta Bakım Ürünleri Nebülizatör

Ultrasonik Oda Nemlendirici Mesilife HD 1353

Oda Nemlendiricisi Nedir, Ne İşe Yarar, Kimler Kullanır?

Oda nemlendiricisi, kuru havanın bulunduğu ortamı nemlendirmek için kullanılan cihazlardır.

Oda nemlendiricileri özellikle kuru cilt, sinüs rahatsızlığı, burun, boğaz ve dudak kurulukları tedavisinde etkili olmaktadır. Ayrıca statik elektrik gibi günlük hayatımızı etkileyen şeylere yardımcı olabilirler. Bir nemlendiriciyi doğru kullanmak kuru bir evde yaşam koşullarını büyük ölçüde iyileştirebilir.

Nemlendirici tedavisi, vücudun birçok yerinde tahrişe neden olabilecek kuruluğu önlemek için havaya nem ekler. Ayrıca, grip veya soğuk algınlığı kaynaklı semptomların bir kısmını hafifletebilirler. Bununla birlikte, aşırı nemlendiricilerin aşırı kullanımı, solunum problemlerini potansiyel olarak kötüleştirebilir. Onları nasıl doğru kullanacağınızı bilmek önemlidir.

Kimler Kullanır sorusuna verebileceğimiz yanıt aşağıdaki gibidir:

Nem, kuruluğu hafifletebilecek doğal bir nemlendirici madde olarak işlev görür. Bu nedenle, nemlendiriciler genellikle rahatlamak için kullanılır

Kuru cilt
Sinüs tıkanıklığı / baş ağrısı
Kuru boğaz
Burun tahrişi
Kanlı burunları
Tahriş olmuş ses telleri
Kuru öksürük
Kırık dudaklar
Evinizdeki hava kuru olduğunda bu rahatsızlıklara yatkın olabilirsiniz. Bu, özellikle kış aylarında veya yaz aylarında bir klima kullanıldığı zaman yaygındır.

Ultrasonik Oda Nemlendirici Mesilife HD 1353 Ürün Özellikleri:

Nem yoğunluğu ayarlanabilir özelliktedir
Nemlendirici içine koku koymak için özel hazne yeri mevcuttur
Su Tankı Kapasite Oranı 3,5 Lt’dir
Ortalama Buhar Çıkış Oranı 300ml/saattir
Buhar çıkış kafası istenilen yöne döndürülebilir
Şık bir dizayna sahiptir
Ergonomik ve taşınabilir özelliktedir
2 yıl garantilidir
CE Belgelidir
Ürün Kodu: Mesilife HD 1353

Oda Nemlendiricisi Nasıl Kullanılır?

1- Su haznesini durulayın. Su haznesini çıkarın ve nemlendiriciyi kullanmadan önce hafif sabunlu suyla temizleyin. Bu, üretim sürecindeki kalıntıları temizleyecektir.

2- Hazneye su ekleyin. Hazne temizlendikten sonra, bir miktar distile su ekleyin. Bazı nemlendiriciler musluk suyunun kullanılmasına izin verir, ancak damıtılmış su, musluk suyunun içerdiği herhangi bir katkı maddesi içermez. Su haznesinde işaretli bir su hattı bulunmalıdır. Belirtilen su hattına kadar suyu ilave edin.

3- Nemlendiricinizi yerleştirin. Nemlendiriciniz, duvarlardan en az 30 cm uzakta düz ve yükseltilmiş bir yüzeyde olmalıdır. Bir şifonyerin üstündeki gibi, altında hiçbir şey olmayan yüksek bir nokta seçin.
Nemlendiricinizi rafın altına veya kağıdın veya perdelerin yanına yerleştirmeyin. Yakındaki nesneler nemlendirici tarafından nemlenme eğilimindedir.

4- Nemlendiriciyi takın ve açın. Bazı nemlendiriciler, ayarları düzenleyen düğmelere veya düğmelere sahip olabilir, bu nedenle kişisel tercihinize göre ayarlamalarınızı yapın. Hangi ayarları kullanmanız gerektiği ya da düğmelerden herhangi birinin ne anlama geldiği konusunda kafanız karışıksa, kullanım kılavuzuna bakın.
Bazı nemlendiriciler, uçucu yağlar veya buhar ovma gibi şeyleri hazneye eklemenizi sağlayan küçük bir alana sahiptir. Tavsiye edilen nem seviyeleri normalde % 30-50 arasındadır. Kullanılmadığı zaman, nemlendiriciyi kapatın.

5- Nemlendiriciyi düzenli olarak temizleyin. Düzenli kullanıcılar için bir nemlendirici haftada en az iki kez temizlenmelidir. Bu, bakteri üremelerinin nemlendirici ve suda oluşmasını önler. Daha az sıklıkta olan kullanıcılar için, temizlik alışkanlıklarınız kullanım sonrası olmalıdır, çünkü bakteri ve küf kullanımlar arasında daha uzun zaman aralıklarında büyüyebilir.
Su ve yumuşak sabun, temel temizlik için iyi çalışır, ancak hidrojen peroksit ve beyaz sirke de bakterileri öldürebilir.

Ürün hakkında bilgi ve fiyat öğrenmek için lütfen firmamızı arayınız.

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap