Cilt Bakımı Koltukları

Profesyonel Cilt Bakım Estetik Saç Ekim Kozmetik Koltuğu

Profesyonel Cilt Bakım Koltuğunu Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Profesyonel cilt bakım koltuğunun öneminin en baş etkenlerinden biri de uzman doktorun ve hastasının rahatlığı ve konforudur. Cilt bakım uygulama koltukları; cilt bakımı, saç ekimi, vücut bakımı, epilasyon, kuaför salonları, dermokozmetik uygulama, kalıcı makyaj, ağda, medikal bakım, masaj ve benzeri bir çok işlem ve operasyonlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Tüm cilt bakım koltuklarımız; sağlam, dayanıklı ve çok yönlü özellikleriyle tamamen ihtiyaçlarınıza göre özel dizayn edilmiştir. Özel dizayn yanında bulunduğunuz veya dekore ettiğiniz ortama uyumluluk açısından talebinize göre deri renk ve seçeneği ile size seçim imkanı da tanıma noktasında seve seve yardımcı olmaktayız.

Cilt bakım koltuklarımız/sedyelerimiz düz konumda olmasıyla masaj imkanı da sağlamaktadır. Sağlık ofisleri, hasta klinikleri, bakım merkezleri, dövmeciler, dermatoloji bölümleri, saç ekim merkezleri, medikal uygulama merkezleri, ağda salonları ve buna benzer bir çok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz firma garantisi altında olan ürünlerdir.

Müşterilerimizin tamamı aldıkları tüm ürünlerden memnun kaldığı gibi, referans olarak ta ürünlerimizi önermeleri firmamız için ayrı bir gururdur.

motorlu cilt bakım koltuğu fiyatları,

Cilt Bakım, Saç Ekim, Kozmetik Koltuğunun Ürün Özellikleri:

Sırt dayama kısmı el kumandası ile 0-90 derece arasında istenilen konumda ayarlanabilir.
Yükseklik ayarı el kumandası ile 60-90 cm arasında istenilen konumda ayarlanabilir.
Ayak ucu kısmı el kumandası ile 0-40 derece arasında istenilen konumda ayarlanabilir.
3 motorludur.
Motor sistemi ile koltuğun yükseklik ayarı, hastanın ve hekimin rahatlığı ve konforu açısından büyük kolaylık kazandırmaktadır.
Mafsal ayakları sayesinde sallanma ve devrilme riski ortadan kaldırılmış olup zeminle uyumlu bir hale getirilerek ekstra güven sağlanmıştır.
Ayak kısmının kumanda ile ayrı hareket etme özelliğine sahiptir.
Anti-bakteriyel, kolay temizlenebilir, uzun ömürlü vinleks deri döşeme ile kaplanmıştır.
Vinleks deri renk seçeneğimiz mevcuttur, dekorunuza uygun renk tercihi yapılabildiği gibi; tarafınızdan alınan deri ile de kaplama sağlanmaktadır.
Şık ve özel tasarımlıdır.
Cilt bakım koltuğu, saç ekim koltuğu olarak ta kullanma özelliğine sahiptir.

sahibinden satılık cilt bakım koltuğu

cilt bakım koltukları fiyatları, 3 motorlu cilt bakım koltuğu, sahibinden cilt bakım koltuğu, cilt bakım koltuğu satın al,

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap