Cilt Bakımı Koltukları

3 Motorlu Cilt Bakım Koltuğu Elegance Model

3 Motorlu Cilt Bakım Koltuğu

3 motorlu cilt bakım koltuğumuz, elektrikli kumandalı olup pozisyon alma özelliğine sahip olma sebebi ile işlem yapan kişiye ve işlem gören kişiye büyük kolaylık sağlar.

3 motorlu cilt bakım koltuğumuz, sırt, ayak kısmı ve yüksekliği ayarlanabilir özelliktedir. Talebinize göre deri rengi değişkenliği yapılabilmektedir. Baş kısmı delikli veya deliksiz olarak üretilmektedir.

Sırt kısmı el kumandası ile 0-75 derece arasına ayarlanabilmektedir.

Yükseklik ayarı 60-90 cm arası ayarlanabilmektedir.

Ayak koyma yeri yine el kumandası ile aşağı ve yukarı hareket edebilmektedir.

3 Motorlu Cilt Bakım Koltuğu Ürün Özellikleri:

Sırt dayama kısmı el kumandası ile 0-90 derece arasında istenilen konumda ayarlanabilir.
Yükseklik ayarı el kumandası ile 60-90 cm arasında istenilen konumda ayarlanabilir.
Ayak ucu kısmı el kumandası ile 0-40 derece arasında istenilen konumda ayarlanabilir.
3 motorludur.
Teleskopik motor sistemi ile koltuğun yükseklik ayarı, hastanın ve hekimin rahatlığı ve konforu açısından büyük kolaylık kazandırmaktadır.
Mafsal ayakları sayesinde sallanma ve devrilme riski ortadan kaldırılmış olup zeminle uyumlu bir hale getirilerek ekstra güven sağlanmıştır.
Ayak kısmının kumanda ile ayrı hareket etme özelliğine sahiptir.
Koltuğumuzun gövde kısmı beyaz renklidir.
Anti-bakteriyel, kolay temizlenebilir, uzun ömürlü vinleks deri döşeme ile kaplanmıştır.
Vinleks deri renk seçeneğimiz mevcuttur, dekorunuza uygun renk tercihi yapılabildiği gibi; tarafınızdan alınan deri ile de kaplama sağlanmaktadır.
Şık ve özel tasarımlıdır.
Cilt bakım koltuğu, saç ekim koltuğu, kozmetik koltuğu olarak ta kullanma özelliğine sahiptir.

Sipariş verirken ürün üzerinde yapabileceğiniz değişiklikler nelerdir?

3 motorlu cilt bakım koltuğu siparişinizi verirken, firma yetkililerimize ürün üzerinde bazı noktalarda değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Değişiklik yapabileceğiniz yerler:

  • Cilt bakım koltuğunun deri rengini seçebilirsiniz veya sizlerin bize ulaştıracağı özel seçmiş olduğunuz deriyi getirebilirsiniz, döşeme rengini siz belirleyebilirsiniz.
  • Cilt bakım koltuğunun baş kısmını delikli veya deliksiz tercih edebilirsiniz.
  • Cilt bakım koltuğunun alt motor kısmı rengini beyaz veya özel cnc kesim ile kesilmiş gri renkte tercih edebilirsiniz.

Diğer cilt bakım koltuklarımız için linkimizi tıklayabilirsiniz.

Cilt bakım koltuğu siparişi verirken aynı zamanda sipariş verebileceğiniz ve ihtiyacınız olan bir çok ürünün de temini ve satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. Diğer ürünlerimizden birkaçı aşağıdaki gibidir:

  • Arkalıklı veya arkalıksız doktor taburesi
  • Ahşap veya metal etejer çeşitleri
  • Ahşap veya metal muayene masaları
  • Doktor lambaları
  • Muayenehanenizde kullanabileceğiniz sarf malzemeler
  • Kağıt havlu, rulo muayene örtüsü, tek kullanımlık tela örtüler vb.
  • Kozmetik jeli, ultrason jeli

Diğer talep etmiş olduğunuz ürünler için lütfen listenizi mail atınız veya whatsapp hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap