Cilt Bakımı Koltukları

Elektrikli Cilt Bakım Koltuğu MP021

Elektrikli Cilt Bakım Kozmetik Masaj Koltuğu

Yüksek kaliteli cilt bakım koltuklarımız tek bir amaç değil bir çok amaca hizmet eden ve bir çok sektörde kullanımı rahat ve konforlu ürünlerdir.

Elektrikli cilt bakım kozmetik ve masaj koltuğu ile lazer işlemi, muayene işlemi, cilt bakım işlemi ve analizi, saç ekimi, pedikür işlemi ve daha bir çok işlemler yapabilirsiniz.

Cilt Bakım Koltukları; Cilt bakımı, kozmetik, saç ekimi ve estetik müşterilerinizi rahat ve güvenli bir şekilde dinlendirebileceğiniz ve uygulama yapabileceğiniz; sağlam, dayanıklı, iyi yapılmış, temiz görünümlü ve çok yönlü kullanabileceğiniz popüler koltuklarımız istenilen model ve renk çeşidiyle imalat edilmektedir.

Uygulama esnasında uygulamaya bağlı olarak muayene sandalyesi veya tabure ile işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Uzman doktor işlem yaparken hastasını az daha yükseltmek durumunda kalıyor ise kumanda ile hareket rahatlık olacağı üzere, hastayı da yerinden kaldırmamış olacaktır.

Tüm cilt bakım koltuklarımız; sağlam, dayanıklı ve çok yönlü özellikleriyle tamamen ihtiyaçlarınıza göre özel dizayn edilmiştir. Özel dizayn yanında bulunduğunuz veya dekore ettiğiniz ortama uyumluluk açısından talebinize göre deri renk ve seçeneği ile size seçim imkanı da tanıma noktasında seve seve yardımcı olmaktayız.

elektrikli-kumandali-cilt-bakim-kozmetik-masaj-sac-ekim-en-ucuz-fiyatlari-satin-al

Ürün Özellikleri:

 • Alçaklık yükseklik ayarı el kumandası ile 65-90 cm arasında istenilen konumda ayarlayabilirsiniz
 • Oturan kişinin ayaklarını tam olarak kaldırabilir ve kalça hizasında düz pozisyonda tutabilirsiniz veya tam tersi istediğiniz derecede indirip ayarlayabilirsiniz.
 • Sırt kısmında bulunan mekanik dişliler sayesinde 0-90 derece oturan kişinin konumunu ayarlayabilirsiniz
 • Bu sayede sırt kısmını istediğiniz derecede yatırabilir veya dik pozisyonda tutabilirsiniz
 • Sırt ve ayak kısmının tam yatması ve düz olması halinde 170 cm sedye pozisyonuna gelebilmektedir.
 • Kol koyma yerlerinin mevcut olmaması aynı zamanda hastaya müdahale edilmesini de kolaylaştıracaktır.
 • Vinleks deri opsiyonlu olup, talebinize göre renk değişikliği yapılabilmektedir.
 • Vinleks deri özelliği ile antibakteriyel ve silinebilir özelliğe sahiptir
 • Tüm metal aksam çelik gövde 200 derecede elektrostatik toz boya ile fırınlanmıştır
 • Kullanılan kaliteli sünger ile çökme yapmamaktadır
 • Taşıma kapasitesi 200 kg’dır

Elektrikli cilt bakım koltuklarımızın yanında tabure, etejer, loop lamba, büyüteçli lamba, sarf malzemeler (tela terlik, sedye örtüsü, galoş, maske, eldiven, gliserin, vazelin, distile su, el ve cilt dezenfektanı, yer ve yüzey dezenfektanı, zefiran, kozmetik jeli, ultrason jeli, kağıt ve rulo havlular, z peçete, tuvalet kağıtları) ve benzeri bir çok ürünü de firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

elektrikli-kumandali-cilt-bakim-kozmetik-masaj-sac-ekim-en-ucuz-fiyatlari-satin-al

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap