Masaj Masaları

Ahşap Demonte Masaj Masası Eskitme Model

Ahşap Demonte Masaj Masası Eskitme Model

Kalite, sadelik, müşterinin rahatlığı ve konforun yanı sıra ömürlük diyebileceğimiz ve taşıması kolay demonte masaj masalarımız sadece Türkiye değil Dünya’nın her yerine imal edilmektedir.

Ahşap demonte masaj masası sağlam ve dayanıklı tasarımı ile her türlü masaj uygulama gereksinimine dayanmanın yanı sıra profesyonel masaj imajınızı da sergilemenize yardımcı olmak için hizmetinize sunulmuştur. İmalatında kullanılan dayanıklı ahşabın kullanılması ürünü ömürlük kılmaktadır.

Otel, Sağlık Kulüpleri, Spor Kurumları, Spa, Sağlık Merkezleri, Güzellik Merkezleri, Cilt Bakım Merkezleri, Estetik Salonları, Kozmetik Salonları gibi ortamlarda kullanılan görünümü şık, ses yapmayan ve gıcırtı oluşturmayan ürünlerdir.

 

ahsap-masaj-yatagi-urun-ozellikleri-olculeri-fiyatlari-sungeri-aparati- yuksekligi-letgo-sahibinden-satinal-ucretsiz-kargo

 

Ahşap Demonte Masaj Masası Eskitme Model Ürün Özellikleri

 • Eskitme mobilya görünüm tasarımı
 • Baş kısmı delikli
 • Demonte özellikli
 • Taşınması kolay
 • Kurulumu kolay
 • MDF Lam, Masif vb ahşap ürünlerinden talebinize göre üretim özellikli
 • Ahşap renk seçenekli
 • Deri renk seçenekli
 • 28 dansty sünger kullanımı
 • Ses ve gıcırtı yapmaz
 • Masaj ve muayene kullanımına uygun
 • Boy: 190 cm En: 75 cm Yükseklik: 70 cm
 • İstenilen ölçüde imal edilebilir
 • Kuru temizleme özellikli

masaj-yatagi-masasi-ahsap-urun-ozellikleri-boyutlari-satis-yapan-firmalar-fiyatlari-kac-para-istanbul

Firmamız siz değerli müşterilerimizin her türlü farklı özellikli ve farklı modeldeki ahşap masaj masaları imalatı yapmaktadır.

Masaj masalarının yanı sıra ihtiyaç duyulan diğer ürünlerin de teminini sağlamaktayız.

Firma üretim modellerimizden seçebildiğiniz gibi internet ortamında beğendiğiniz herhangi bir modelin de üretimini yaparak aynı zamanda ürünü kullanacağınız alana uygun deri renk seçeneğini de belirleyebilirsiniz.

demonte-ahsap-masaj-masasi-satan-firmalar-markalari-modelleri- medikal-ortopedik-reiki-satis-tavsiye

 

Ahşap Demonte Masaj Masası Ürün Tanıtım Videosu

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap