Genel Masaj Masaları Muayene Masası

Ahşap Muayene / Masaj Masası Çekmeceli

Ahşap Muayene Masası / Ahşap Masaj Masası

Ahşap muayene masaları gerek görünüm itibariyle büyük dekorasyon imkanı sunmanın yanı sıra, aynı zamanda kullanıcıya yani sevgili doktorlarımıza da büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Ahşap masaj masası olarak ta aynı modelin baş kısmının delikli olması imkanı ile hem muayene masası hem de masaj masası kullanma imkanı sağlamaktadır. Masöz ve masörlerimiz için görsel ve teknik açıdan da kolaylık sağlamaktadır.

Yapmış olduğumuz tüm modellerde ahşabın rengini ve derinin rengini seçme imkanına sahipsiniz.

Bu ürünümüzü tercih ederken bulunduğunuz yere uygun olarak dekorasyonunuza uygun renkleri tercih etme imkanına sahip olmanız büyük bir avantajdır.

Yine ahşap muayene masası veya ahşap masaj masasına uygun ahşap paravan ve ahşap eskoba tercihinde de bulunabilirsiniz.

Üretici firma olarak almış olduğunuz demirbaşların yanı sıra sarf malzemeler, cihazlar da temin etmekteyiz.

Fiyat ve diğer bilgiler için lütfen iletişime geçiniz.

 

Ahşap Muayene/Masaj Masasının Özellikleri:

 • Baş kısmı kalkar ve manuel olarak elle ayarlama yapılabilmektedir. Talebinize göre baş kısmı deliksiz ve düz olabilir veya baş kısmı masayla bir monte edilebilme imkanına sahiptir.
 • Alt kısım da 2 açılır dolap ile yine talebinize göre orta bölüme raf yapılabilir veya dikme koyularak 2 bölüm haline getirilebilir.
 • Masa altına bulunan ray sistemli çekmeceler ile sarf malzemelerinizi kolayca saklama imkanı sağlayabilirsiniz.
 • 1.sınıf deri kullanılmakta olup istenilen deri rengi ile tercih yapabilirsiniz.
 • Deri altında 5lik dansty sünger kullanılmaktadır
 • Ahşap mobilyamızın rengi cilasına göre farklı seçeneklerde hizmetinize sunulmaktadır.
 • Talebe göre havluluk takma aparatı eklenmektedir.
 • Kullanıcı hatası dışında 2 yıl firma garantimiz mevcuttur.
 • Deri renk değişimi, yırtılması, ahşabın kırılması vb durumlar garanti kapsamı dışındadır.
 • Standart ürün ölçüleri:
  Boy: 185 cm – 190 cm
  En: 65 cm – 70 cm
  Yükseklik: 75 cm

 

 

 

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap