Masaj Masaları Muayene Masası

Ahşap Muayene Masası Çekmeceli, Paravan, Eskoba İmalatı

Ahşap Muayene ve Masaj Masası

Ahşap muayene masası modelleri son yıllarda hekimlerimiz tarafından tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Ahşap muayene masaları çok çeşitli olup farklı kullanım alanlarına da hitap etmektedir. İmalatını yaptığımız ahşap muayene masalarının baş kısmına eklenen delik sayesinde aynı zamanda masaj yapma imkanı da bulunmaktadır; gerektiğinde üzeri örtü ile kapatılarak muayene masası görevini almaktadır.

Ahşap muayene/masaj divanlarının çekmeceli olması ile de hekimlerimizin veya ürün kullanıcıları tarafından bir çok ürünü saklama imkanı da sağlamaktadır. Masaların çekmeceli olması muayene sırasında kullanıcının hızını da artırmaktadır bu sayede.

Ahşap masaj masaları başına veya talebe göre ayak kısmına havlu aparatı da takılabilmektedir. Baş kısmının elle manuel hareket ettirilmesi hastaya pozisyon verme imkanı da sağlamaktadır. Ürünlerimiz istenilen ahşap rengine, modeline, farklı ölçülere ve deri rengine göre imal edilebilmektedir.

Fotoğraflarda görüldüğü üzere, ahşap muayene veya masaj masaları yanında alınan ahşap paravan, ahşap ikili basamak (eskoba) dekoratif olmanın yanı sıra kalitede sunmaktadır.

ahsap-hasta-muayene-masaj-masasi-divani-yatagi-paravan-eskoba-urun-ozellikleri-satis-fiyatlari-firmalari-markalari-modelleri-imalati-uretim-merkezi

Ahşap Muayene/Masaj Masası Ürün Özellikleri:

Deri altında 10luk sünger kullanılmaktadır
1. sınıf deri kullanarak üretimi yapılmaktadır
Ahşap rengi cilasına göre farklı renklerde üretilmektedir
Talebe göre baş kısmı delikli veya deliksiz yapılmaktadır
Talebe göre baş kısmı kalkar veya düz zemin yapılmaktadır
Baş kısmı yukarı aşağı hareket etmekte olup, 4 veya 5 kademelidir
Ahşap masaların gövdesi gürgen ağacından üretilmektedir
2 veya 3 çekmeceli olarak üretilmektedir
Çekmecelerde istediğiniz ürünleri muhafaza edebilirsiniz.
Muayene masasının ahşap ayakları konik şeklinde aşağıya doğru imalat edilmektedir.
Ürünlerimiz kullanıcı hatası dışında 2 yıl firma garantisi altındadır.
Standart ürün ölçüleri:
Boy: 185 cm – 190 cm
En: 65 cm – 70 cm
Yükseklik: 75 cm

ahsap-hasta-muayene-masaj-masasi-divani-yatagi-paravan-eskoba-urun-ozellikleri-satis-fiyatlari-firmalari-markalari-modelleri-imalati-uretim-merkezi

Ahşap Paravan Ürün Ölçüleri:

Uzunluk: 210 cm
Yükseklik: 185 cm
3 kanatlı
Katlanabilir Özellikli
Hafif ve taşınabilir

Ahşap Eskoba Ürün Ölçüleri:

Uzunluk: 45 cm
Genişlik: 42 cm
İkili basamak özellikli

ahsap-ikili-basamak-eskoba-paravan-urun-ozellikleri-imalati-satis-fiyatlari-ucretsiz-teslimat-istanbul

 

Ahşap Muayene Masası Ürün Tanıtımı Videosu

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap