Muayene Masası

Ahşap Muayene Masası

Ahşap Muayene Masası

Ahşap muayene masası farklı çeşit ve modelleriyle imalat hizmeti veren firmamız, kaliteli hizmet, uygun ve ucuz fiyat politikası ve 2 yıl garanti hizmet avantajı ile medikal ve kozmetik sektöründe gözde ürünleri ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Ahşap muayene masalarımız, baş kısmı delikli-deliksiz, baş kısmı kalkar-düz, 2 veya 3 çekmeceli, rulo aparatlı-rulo aparatsız, deri ve renk seçeneği, en-boy-genişlik değişikliği gibi özel seçeneklerle üretilmektedir.

Ahşap muayene masalarını, sağlık merkezlerinde, cilt bakım merkezlerinde, muayanehanelerde, güzellik merkezlerinde, doktor odalarında, otellerde, spa merkezi/spa salonlarında, revir odalarında vb bir çok yerde kullanabilirsiniz.

İmalatını yapmakta olmuş olduğumuz ahşap muayene masalarımız ve ahşap masaj masalarımız farklı ahşap çeşitlerinden üretilmektedir.

Ahşap Muayene Masası Ürün Özellikleri:

 • Deri altında 10luk sünger kullanılmaktadır
 • 1. sınıf deri kullanarak üretimi yapılmaktadır
 • Ahşap rengi cilasına göre farklı renklerde üretilmektedir
 • Talebe göre baş kısmı delikli veya deliksiz yapılmaktadır
 • Talebe göre baş kısmı kalkar veya düz zemin yapılmaktadır
 • Baş kısmı yukarı aşağı hareket etmekte olup, 4 veya 5 kademelidir
 • Ahşap masaların gövdesi gürgen ağacından üretilmektedir
 • 2 veya 3 çekmeceli olarak üretilmektedir
 • Çekmecelerde istediğiniz ürünleri muhafaza edebilirsiniz.
 • Muayene masasının ahşap ayakları konik şeklinde aşağıya doğru imalat edilmektedir.
 • Ürünlerimiz kullanıcı hatası dışında 2 yıl firma garantisi altındadır.
 • Standart ürün ölçüleri:
  Boy: 185 cm – 190 cm
  En: 65 cm – 70 cm
  Yükseklik: 75 cm

ahşap muayene masası, ahşap masaj masası, muayene masası, masaj masası, ahşap masaj masası imalatı

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap