Muayene Masası Genel Ürünlerimiz

Muayene Masası İmalatı

Muayene Masası İmalatı

Hizmetinize sunmuş olduğumuz ve sizlerin özel taleplerinize göre üretilen muayene masaları çok çeşitlilik göstermektedir. Oluşan bu çeşitliliğin öncelikli nedeni kullanım amacıdır ve sonrasında bulundurulacak ortamın kreasyonuna uygunluğudur.

Aşağıda modellerini sunmuş olduğumuz ürünler, sizlerin taleplerinize göre renklerde ve modellerde değişkenlik göstermekle beraber özel taleplerinize de hizmet etmekteyiz.

Muayene Masası Nedir? Ne İşe Yarar? Kullanım Amacı Nedir? Tüm bu bilgiler için lütfen tıklayınız…

Muayene Masası Modellerimiz için tıklayınız…

Muayene Masası Modellerimiz hakkında fiyat bilgisi için lütfen firmamızı arayınız.

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap