Ürünlerimiz

Antifrizli Membran, Soğuk Lipoliz Mendili

Antifrizli Membran Nedir?

Antifrizli Membran, koruyucu jel ped özelliği ile, sıvı çözeltiye batırılmış ve işlem sırasında hedef alanı korumak için termal bir bağlantı sağlayarak cildin soğuktan donmasını ve yanmasını engelleyen ince pamuklu bir tabakadır.

antifirizli-membran-soguk-lipoliz-mendili-nerede-yapilir-satilir-bulunur-alinir-fiyatlari

Antifriz Membran Ürün Özellikleri Nelerdir?

  • Cildin donma riskini tamamen ortadan kaldırır
  • Cildin paketleme sisteminin yüksek güvenlikli paket sistemi olma sebebiyle, uzun süre ürünü muhafaza edebilirsiniz.
  • Donma derecesinin altındaki sıcaklıklarla başarıyla test edilmiştir.
  • Antifiriz Membranın ürün boyutları :  34 x 42 cm (L)
  • Vücut zayıflama, bölgesel incelme ve selülit gideriminde de kullanılmaktadır.
  • Yüz inceltme işlemi ve cilt sıkılaştırma işinde de kullanılmaktadır.

 

Antifirizli Membran Neden Kullanılır?

Antifrizli membran, Kriyoterapide (Criolipolise) zayıflama tedavisinde kullanılan, tek kullanımlık bir peddir. Amaç, cildinizde oluşabilecek hasarları engellemek ve cildinizi korumaktır.

antifriz-memran-mendilinin-urun-ozellikleri-faydalari-zararlari-nelerdir-neden-kullanilir-ne-ise-yarar

Antifirizli Membran İçinde Ne Vardır?

Antifirizli membran, polietilen glikoz malzeme, esans, çözündürücü, su, selüloz, lif, sıcaklık inhibitörleri gibi güvenli ve temiz kullanım için en uygun olduğu kanıtlanmış hipoalerjenik malzemelerden oluşmaktadır.

Bir diğer adı ile Soğuk Lipoliz Mendili adı da verilen membran yeni ve gelişmiş bir teknoloji nanoyapılar kullanılarak imal edilmiştir. Nanofiberler, cildi daha iyi korumak, cilt yanığını ve tahrişi önlemek için kumaştaki boşlukları mükemmel bir şekilde doldurur.

Antifriz Membran Ne İşe Yarar?

Cryoo Lipoliz Cihazı, vücuttaki bölgesel yağı soğutarak uygulama alanında 1-2 beden incelme sağlayan bir cihazdır. Cihazın kullanım esnasında oluşacak bedensel hasarı engellemek için öncelikle membran sarılarak veya yerleştirilerek o bölgedeki ısıyı sadece yağ hücrelerini öldürecek şekilde, ısı iletkenliği sağlayarak, uygulama yapılan deride soğuk yanıkları oluşmasını önlemektedir.

Antifriz Nedir, Ne İşe Yarar?

Antifriz, su bazlı bir sıvının donma noktasını düşüren ve kaynama noktasını artıran bir katkı maddesidir. Soğuk ortamlarda donma noktası depresyonu sağlamak için bir antifriz karışımı kullanılır ve ayrıca daha yüksek soğutma suyu sıcaklığına izin vermek için kaynama noktası yükselmesi (“kaynama karşıtı”) elde edilir.

Antifriz Memran/Mendilleri, en uygun, en kaliteli hizmet garantisiyle firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap