Hasta Yatağı

Kiralık Hasta Yatağı İstanbul Kadıköy Ücretsiz Adrese Teslim Kampanyalı

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri İstanbul Kadıköy

Hasta yatağı, hastahanede veya evde kaza sonrası veya belirli bir hastalığın devamında yatakta geçirilmesi gereken sürede hastanın konforu için tedavi amaçlı kullanılan özel karyolalara hasta yatağı adı verilmektedir. Hastanın ihtiyacına bağlı olarak, hastanın düşmesine önlem olarak kullanılan yan korkuluklar veya diğer bir adıyla yatak korkulukları, hastaya oturma ve oturma pozisyonu vermesini sağlayan ve ayarlayan motor sistemi, hastanın ayaklarını yukarı veya aşağıya doğru ayarlayan ayak pozisyonu sistemleri hasta yataklarında motor sistemine göre belirlenmiştir.

Hasta yataklarında belirlenen motor sistemleri aynı zamanda hasta yatağının fiyatını da belirler. Hasta yataklarımız manuel, klozetli- 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu vb şekilde farklı özelliklere sahip olup, İstanbul içi kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hasta yatağı satın almak isterseniz İstanbul içi ve tüm Türkiye olmak üzere sizlere en uygun fiyata hizmetlerimiz yıllardan beri devam etmektedir.

Hasta Yatağı Modellerimiz Neden Farklıdır?

Hasta yatakları modellerinin farklı olmasındaki en büyük neden arz talep meselesi ve hastanın ihtiyacını karşılayamaması durumunda firmaların yeni modellere ve üretime sevk etmesidir. Bu durumda imal edilen hasta yataklarında en son teknoloji ürünleri kullanılmaktadır. Hasta yatağında kaliteli malzemelerin kullanılması da büyük önem taşımaktadır.

Kiralama Hizmeti için sabah 9- akşam 7 saatleri arası 0216 405 28 28 nolu hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Hizmetimiz sadece İstanbul için geçerlidir, şehir dışına kiralama hizmetimiz mevcut değildir.

Kiralık Hasta Karyolası Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kiralık hasta karyolası alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, hastanızın hastalık derecesi ve tahmini yatma süresidir. Bununla beraber hastanın boyu, kilosu, yapısı da büyük önem taşımaktadır. Bazı hasta yatakları 80-90 kg taşıma kapasiteli olup bu orandan yüksek bir hasta taşıma yaptığı noktada kısa sürede motor arıza vermektedir. Hastanızın boyu uzun ise, muhakkak bunu belirtmeniz gereklidir; eğer hastanıza uygun yatak yoksa özel üretim yapılmaktadır.

Türkiye’de ve Türkiye’nin metropol şehri olan İstanbul’da 7/24 hizmet veren firma olarak kiralık ve satılık hasta yatakları hizmetini sunarken; sizlere en ufak sıkıntıda bir telefon kadar uzağınızda olan hizmeti sunmaktayız; gerektiğinde ve sıkıntı çektiğiniz nokta olursa hemen adresinize gelerek hizmetimize devam etmekteyiz. Hasta yatağının yanı sıra kiralık ve satılık diğer medikal ürünlerimiz de mevcuttur. 
Kiralık ve Satılık 2 Motorlu Hasta Yatağı Ekonomik Modelleri Görsellerimizden Bazıları Aşağıda Bilgilerinize Sunulmuştur.

asansorlu-motorlu-elektrikli-hasta-yatagi-karyolasi-kiralik-satilik-en-ucuz-ev-tipi-fiyatlari-satin-al-kiralama-istanbul-ucretsiz-kargo

ekonomik-fiyata-en-ucuz-kiralik-hasta-yatagi-karyolasi-istanbul-anadolu-avrupa-yakasi-ucretsiz-adrese-teslim-nereden-nasil-satin-alinir

evde-elektrikli-hareketli-hasta-engelli-yatagi-karyolasi-kiralama-istanbul-ikinci-el-sahibinden-ev-tipi-fiyatlari

hasta-yatagi-kiralama-ikinci-el-fiyatlari-istanbul-anadolu-avrupa-yakasi-markalari-firmalari-letgo-satin-al

kiralik-satilik-hasta-yatagi-karyolasi-alirken-nelere-dikkat-edilmeli-nereye-basvurulur-nasil-alinir

elektrikli-kumandali-hasta-engelli-yatagi-fiyatlari-ikinci-el-sahibinden-istanbul-ankara-izmir-satilik-kiralama-imalat-yapan-firmalar

kiralik-satilik-elektrikli-hasta-yatagi-karyolasi-fiyatlari-izmit-gebze-kocaeli-istanbul-anadolu-avrupa-yakasi-ikinci-el

medikal-kiralik-satilik-hasta-yatagi-karyolasi-manuel-ekonomik-iki-uc-dort-bes-motorlu-elektrikli-kumandali-ucuz-nereden-alinir-basvurulur

 

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap