Hasta Yatağı

En Ucuz Ekonomik Fiyata Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri İstanbul

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri İstanbul Anadolu Avrupa Yakası

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri İstanbul Alanında, Medikal Portalı Ailesi olarak biz, yatan hastanın bakımını ev konforunda sunmanın kolaylığını sağlayan ve en ucuz en ekonomik fiyat imkanları ve güler yüzlü uzman ekibimizle hizmet veren organizasyon firmasıyız. Hasta yatağını en iyi, en uygun ve en ucuz fiyatlarla satın alma ve kiralama hizmeti sunarak, talebinize göre kaliteli tıbbi ekipman sağlayan konusunda öncü bir firma olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Medikal Portalı ile hastaneniz deki sağlık hizmetlerini evinizin rahatlığında alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sıkı işe alım standartlarımızı geçen ve geçmişleri ve tıbbi bilgileri kıdemli çalışanlar tarafından doğrulanmış olan ev ziyaretleri için kurulum ve hizmet aşamasında kusursuz hizmet veren firma olarak sizlerin memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir.

Hastane Yatakları olarak size rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet ve ürünler sunmak için kararlıyız. Ürün yelpazemiz, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri kolayca temin etmenizi ve böylece zamandan tasarruf etmenizi ve idareyi azaltmanızı sağlar. Tek elden hizmet veren bir firma olarak, günlük kullanılabilir ürünlerden teknolojik olarak gelişmiş, pazar lideri ekipmanlara kadar tüm medikal tıbbi ekipmana sahip bir firmayız.

Her hastanın bireysel ihtiyacına uyum sağlayan sistemlere sahip, evde terapi hizmeti almak isteyen hastalarımıza uygun mevcut ve uygun seçenekler arasında, en kaliteli hasta yataklarına sahibiz.

Hasta Yatağı Kiralamak İçin Ne Yapmalıyız, Nereye Başvurmalıyız?

Hasta Yatağı Tercih Ederken Neler Yapmalıyız?

Hasta yatağı kiralama kararı alan tüm hastalarımızın ve hasta yakınlarımız için belirlenmesi gereken yatan hastanın konforunu sağlamaktır. Yatan hastanın konforu, psikoloji açısından önemli olup, ev ortamında kendisinin rahat etmesini sağlamaktır.

Öncelikle hasta yatağının konulacağı alanın belirlenmesi gereklidir. Hasta yatağının ev içindeki yeri hasta için önemlidir, özellikle hastaya özel bir oda tahsis edilmesi veya salonda ona uygun televizyon karşısında olması hasta için çoğu zaman pozitif bir durum oluşturmaktadır.

Hasta yatağının seçimi en önemli etkenlerden biridir. Hasta yatağının kaç motorlu olması ve diğer özellikleri hastanın konforunu sağlayacaktır.

2 motorlu hasta yatağı seçiminde, hastanın sadece sırt ve ayak kısmında hareket kazandırabileceğine dikkat etmeniz gerekir.

3 motorlu hasta yatağı seçiminde, hastanın sırt kısmı, ayak kısmının yanı sıra trendelenburg özelliğini de kazandırabileceğine dikkat etmeniz gerekir.

4 motorlu hasta yatağı seçiminde, hastanın sırt kısmı, ayak kısmının hareketinin yanında, trendelenburg özelliği ve aynı zamanda asansör sistemi olarak adlandırdığımız yatağın aşağı yukarı hareket etmesini sağlayan özelliğinin de kazandırabileceğine dikkat etmeniz gerekir.

Hasta yatağı kiralamak ve satın alma noktasında bu ve benzeri özellikler büyük önem taşımakta olup, ekibimizin başvuru noktasında sizlere soracağı sorularda doğru yanıtlar vermeniz sizlere en mükemmel hizmeti sunmamıza büyük katkısı olacaktır.

Hasta yatağı kiralamak veya satın almak istediğinizde devlet bu imkanı sağlıyor mu sorusuna cevap olarak maalesef sağlamadığını belirtmek zorundayız. Hasta yatağı için devletten rapor alıp, sizlerden alabilir miyiz sorusuyla çok karşılaştığımız için bu konuya açıklık getirmemiz sizlerin işini kolaylaştıracaktır düşüncesi ile paylaşmayı uygun gördük.

Hasta yatağı kiralamak için firmamıza başvurabilirsiniz, sizlere sorulan sorular noktasında belki de kiralamayı düşündüğünüz bir durum içinde satın almayı tercih edebilir veya tam tersi olarak; satın almak istediğiniz aşamada kiralamayı düşünebilirsiniz. Bu kararı sizlerle beraber ekibimizin yardımıyla en doğru şekilde seçeceğinize inanıyoruz.

İstanbul içi ve yakın civarlarına hasta yatağı ve diğer medikal tıbbi ekipman kiralama ve satılık hizmeti sunmamızın yanı sıra, İstanbul içi ve Tüm Türkiye’ye satılık hasta yatağı hizmeti sunmaktayız.

Tüm hasta yataklarımızın yanında, hasta yatağı şiltesi ve serum askısı dahil olmak tam set olarak getirilmektedir.

Kiralama ve Satın Alma Sipariş Hattımız için iletişim bilgilerimiz 

0216 405 28 28 / 0216 405 28 29

ahsap-hasta-karyolasi-elektrikli-kumandali-satilik-kiralik-istanbul-acibadem-kadikoy-atasehir-bostanci

en-ucuz-kaliteli-ekonomik-fiyata-kampanyali-elektrikli-motorlu-hasta-yatagi-karyolasi-kiralama-istanbul-anadolu-avrupa

ev-tipi-ahsap-hasta-karyolasi-fiyatlari-satin-al.

hasta-yatagi-kiralama-hizmetleri-ev-tipi-motorlu-elektrikli-istanbul-ici-ucretsiz-adrese-teslim-firsat-urunu

ikinci-el-satilik-kiralik-hasta-yataklari-fiyatlari-letgo-adrese-teslim-ucretsiz-kampanyali-istanbul-atasehir-kadikoy

kiralik-elektrikli-ev-tipi-ahsap-hasta-karyolasi-yatagi-fiyatlari-nasil-satin-alinir

kiralik-elektrikli-hasta-yatagi-fiyatlari-medikal-istanbul-atasehir

kiralik-medikal-urunler-hasta-yatagi-ortopedik-sahibinden-istanbul

kiralik-motorlu-hastane-yatagi-fiyatlari-ev-tipi-ekonomik-ucuz-kaliteli-nereden-kiralanir-satin-alinir

kiralik-motorlu-hasta-yataklari-karyolasi-en-ekonomik-uygun-fiyata-ucretsiz-adrese-teslim-istanbul-kadikoy

kiralik-satilik-hasta-yatagi-istanbul-anadolu-yakasi-ucretsiz-adrese-teslimat-fiyatlari-satin-al

elektrikli-motorlu-hasta-yatagi-kumandasi

evde-elektrikli-hareketli-hasta-engelli-yatagi-karyolasi-kiralama-istanbul-ikinci-el-sahibinden-ev-tipi-fiyatlari

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap