Hasta Yatağı

Ekonomik Hasta Yatakları Kampanyalı Fiyat

Elektrikli Hasta Yatağı Nedir, Ne İşe Yarar?

Elektrikli hasta yatakları, el ile kumanda edilen bir uzaktan kumanda ile çalıştırılır, bu da hastanın yatağın tüm fonksiyonlarını herhangi bir dış yardım olmadan kullanmasını kolaylaştırır. Tek, çift, üç fonksiyon ve beş fonksiyon çeşitleriyle gelirler. İki fonksiyonlu elektrikli yatak, arka(sırt) kaldırma ve bacak kaldırma özelliğine sahiptir. Üç fonksiyonlu elektrikli yatak, arka kaldırma ve bacak kaldırma ile birlikte ayarlanabilir yükseklik seçeneğine sahiptir. Dört motorlu elektrikli yatak, arka kaldırma – sırt kaldırma – yükseklik ayarı- ter trendelenburg gibi özellikler taşır. Beş işlevli elektrikli yatak, Yoğun Bakım Ünitesinde kullanılan tam bir yardımcı hastane yatağıdır ve Trendelenburg ve ters Trendelenburg’un iki ek işlevine sahiptir. Hasta yatakları modellerine ve türüne göre değişkenlik göstermekte olup, tamamen hastanın konforuna ve farklı ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir.

dual-iki-motorlu-elektrikli-ekonomik-en-ucuz-kaliteli-hasta-yataklari-urun-ozellikleri-fiyatlari-satin-al-adrese-ucretsiz-teslim-edilir-kampanya-kacmaz

2 Motorlu Ekonomik Model Hasta Karyolası

Ürün Özellikleri:

Hastane yatağı olarak kullanılabildiği gibi, evde tedavi gören hastalar için daha çok kullanılan ve talep edilen yataklardır
Baş ve ayak kısmı elektrostatik toz boyalı (fırınlanmış) metal profil olup, profil iç kısımları ahşap ile donatılmıştır.
Dual motor kullanılmış olup el kumandası ile hareket sağlanmaktadır
Dual motor taşıma kapasitesi 80 kg olup, maksimum 100 kg taşıma kapasitesi özelliklidir. 100 kg üzerindeki hastayı taşıyamama durumu olduğundan motorun bozulma riski çok yüksektir.
Sırt-Ayak hareketli 2 motorludur
El kumandası ile baş kısmı aşağı-yukarı ayarlanabilir
El kumandası ile ayak kısmı aşağı-yukarı ayarlanabilir
Kurulumu hazır ve kolay bir şekilde teslim edilir.
Kullanımı kolaydır
4 adet tekerlek mevcut olup, çapraz kilit sistemli kilitlenebilir tekerlekler ile 360 derece dönebilir özelliktedir. Kilitli çapraz tekerler sayesinde yatağın kayması ve hareket etmesi engellenmektedir
Yatak yan korkulukları metal olup, elektrostatik boyalıdır.
Yan korkuluklar aşağı-yukarı hareket etme mekanizmasına sahip olup, pimler sayesinde indirilip kaldırılır
Hasta karyolası başında serum askısı aparatı bulunmaktadır
Hastanın da aynı zamanda kullanabileceği el kumandası mevcuttur.
Hasta yatağı baş ve ayak kısmındaki başlıklar sökülüp, temizlenip, takılabilir
2 yıl firma garantisi mevcuttur.
Hasta yatağı üzerinde 4 kırımlı 13 cm lik şilte mevcuttur
Hasta Karyolası Ürün Ebatları:
En : 90 cm
Boy : 190 cm
Yükseklik : 45 cm

elektrikli-hasta-yataklari-nedir-nereden-nasil-en-ucuz-ekonomik-fiyata-satin-alinir-iki-motorlu-yatak

Hasta oturur pozisyona getirilerek yemek yedirilebilir, TV izleyebilir; ayak kısmı yükseltilerek dinlenme pozisyonunu aldırabilirsiniz

Firmamıza yukarıda özellikleri bulunan hasta karyolasını talep ettiğinizde İstanbul içi ücretsiz olarak servis edilerek, aynı günde kurulumu yapılarak anlatılmakta ve tanıtımı yapılmaktadır.
İstanbul dışı taleplerinizde kurulumu hazır olacak şekilde paketlenmekte olup, aynı gün kargoya verilmektedir.

Yukarıda özelliklerini beğendiğiniz 2 motorlu hasta yatağımızı satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Ürün satış ve ürün kiralama ücret bilgisi ve ürün bilgisi için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromuz tarafından talep ettiğiniz ürünler noktasında ürün belirleyebilirsiniz.

en-ucuz-ekonomik-fiyata-iki-motorlu-elektrikli-hasta-karyolasi-kampanyali-istanbul-ici-ucretsiz-adrese-teslim-edilir

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap