Cilt Bakımı Koltukları Manuel Cilt Bakım Koltukları

Güzellik ve Cilt Bakım Koltuğu MP026

Güzellik ve Cilt Bakım Koltuğu

Cilt bakım merkezleri, kuaför, güzellik salonları, kozmetik satış noktaları, eczane ve benzeri işletmelerde hasta, doktor ve yardımcıları için üretilmiş manuel ve konforlu koltuklardır.

Güzellik ve Cilt Bakım Koltuğu Ürün Özellikleri:

 • Sırt kısmı manuel olarak elle ayarlanabilir ve bu sayede sırt kısmını istediğiniz derecede yatırabilir veya dik pozisyonda tutabilirsiniz
 • Sırt kısmında bulunan mekanik dişliler sayesinde 0-90 derece oturan kişinin konumunu ayarlayabilirsiniz
 • Ayak kısmını manuel olarak ayarlayabildiğiniz için, oturan kişinin ayaklarını tam olarak kaldırabilir ve kalça hizasında düz pozisyonda tutabilirsiniz veya tam tersi istediğiniz derecede indirip ayarlayabilirsiniz.
 • Ayak kısmında bulunan mekanik dişliler sayesinde ayak kısmını 0-40 derecede istenilen konumda ayarlayabilirsiniz
 • Modelimizin sırt ve ayak kısmının tam yatması ve düz olması halinde 170 cm sedye pozisyonuna gelebilmektedir.
 • Kol koyma yerlerinin mevcut olmaması aynı zamanda hastaya müdahale edilmesini de kolaylaştıracaktır.
 • Kol koyma yerleri geriye doğru verilerek daha kolaylıkla müdahale yapma imkanı sağlar
 • Her iki yanda bulunan kol dayama aparatı sayesinde kişinin hem sağ hem de sol kolunda rahatlıkla dövme vb işlem gerçekleştirebilirsiniz
 • Vinleks deri opsiyonlu olup, talebinize göre renk değişikliği yapılabilmektedir.
 • Vinleks deri özelliği ile antibakteriyel ve silinebilir özelliğe sahiptir
 • Tüm metal aksam çelik gövde 200 derecede elektrostatik toz boya ile fırınlanmıştır
 • Kullanılan kaliteli sünger ile çökme yapmamaktadır
 • Taşıma kapasitesi 200 kg’dır

guzellik-salonu-cilt-bakim-kozmetik-koltugu-satin-al-fiyatlari-istanbul

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap