ADC Türkiye Steteskop

Çocuk Steteskop ADC Adimals 618

Çocuk Steteskop Nedir?

Çocuk Steteskop, bebeklerde ve küçük hastalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Doktorlar, tıp uzmanları ve öğrenciler tarafından çocuk ve pediatrik hastalarda; tanı için kalp, akciğer, fiziksel değerlendirme ve diğer vücut seslerini tanımlamak ve dinlemek için kullanılan medikal bir üründür.

pediatrik steteskop nedir fiyatlari renkleri satin al

pediatrik çocuk steteskop fiyatları, en ucuz kaliteli steteskop, pediatrik kardiyoloji stetoskop, steteskop konvansiyonel pediatrik, pediatrik çocuk steteskop renkleri nereden satın alınır

Platin Çocuk Steteskop ADC Adimals 618

AFD teknolojisine ve taze bir yüze sahip en yeni teknolojiye uyumlu taze kan diyebileceğimiz pediatrik/çocuk steteskop. Hiç bir markada bulamayacağınız ömür boyu garantiye sahip tek üründür. Sağlıkçılarımızın en son ve yeni gözdesi haline gelmiş ve yüksek oranda tercih sebebi olan bir üründür. ADC Pediatrik Steteskop başlığının değişebilir olması, hayvan figürlerinin olması nedeniyle küçük hastalarımızın korkulu rüyası olan doktorlarımızın elindeki ADC Platin Steteskop sayesinde eğlenceli hale gelebilmektedir.

pediatrik steteskop nedir teknik şartnamesi, pediatrik çocuk steteskop fiyatları, en ucuz kaliteli steteskop,

Adscope Adimals 618 Çocuk Steteskop Serisinin Özellikleri:

* Pediatrik kullanım için ideal şekilde boyutlandırılmış (1½ ”) kalıplanmış reçineli hayvan figürlü tek steteskoptur.
* ADC’nin AFD teknolojisi tasarımı, basıncı değiştirerek düşük, çan tipi frekans ve yüksek diyafram benzeri frekans arasında geçiş yapmasını sağlar.
* Hastanın konforu düşünülerek soğuk kalmayan çan ve diyafram tutucu jant tasarlanmıştır.
* Klinik kulaklık esnek 22″ (55.88 cm) PVC boru içine kalıplanmış boyunluğa sahiptir.
2014 yılından bu yana flatatlı boru kullanılmamakta olup, yumuşak ve esnek hortum kullanılmıştır.
* Saten kaplamaya uygun hafif alüminyum binaurallar (ayrı ayrı her iki kulaktan bağımsız ve farklı frekanslarda duyulan ses tonudur)
* Adsoft ™ Plus silikon kulaklık başlıkları kullanım rahatlığı yanı sıra ve akustik yalıtım özelliği ile önemli bir ayrıntı sağlar.
* Değiştirilebilir çıtçıtlı farklı hayvan figürleri takılma özelliğine sahiptir.
* Panda, Kurbağa, Koala, Geyik, Maymun, Kaplan, Ayı olmak üzere 7 adet hayvan figürü bulunmaktadır.
* Ürün Ağırlığı : 3 oz ( 85.05 gr.)
* Toplam uzunluk 30 ” ( 76,2 cm)
* Ömür boyu garantiye sahip tek steteskoptur.
* Menşei: USA
* Ürün Kodu: Adimals 618 Platin Pediatrik Stetoskop

en ucuz kaliteli steteskop, pediatrik kardiyoloji stetoskop, steteskop konvansiyonel pediatrik,

Dinleme Çanı : AFD Teknolojisi
Dinleme Çanı Materyali : Karma
Dinleme Çanı Bitimi : N / A
Dinleme Çanı Ağırlığı: 0.88 oz
Gövde Ağırlığı (gm): 24,9 g
Diyafram çapı: 1-1 / 2″
Diyafram çapı (cm): 3,8 cm
Diyafram malzemesi: Epoksi / Fiber Cam
Diyafram türü: AFD Teknolojisi
Çan çapı: N / A
Çan çapı (cm): N / A
Kulaklık tipi: klinik tedavi uzmanı
Kulaklık malzemesi: Alüminyum
Kulaklık bitirmek: Saten
Boru uzunluğu: 21″
Boru uzunluğu (cm): 53 cm
Toplam uzunluk: 30″
Toplam uzunluk (cm): 76 cm
Toplam ağırlık: 3 oz
Toplam Ağırlık (gm): 85 g
Kapsam Garantisi: Ömür Boyu

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap