KBB Ürünleri ADC Türkiye Otoskop Oftalmaskop Ürünleri

Duvar Tipi Otoskop Oftalmaskop Set ADC 5610-3/5680-3

Duvar Tipi Otoskop Oftalmaskop Set

3.5V tanısal KBB cihazlarımız tam kapsamlı bir fizik muayenesi yapabilmek için en kritik ve önemli araçlardan biridir. ADC, 3.5V Diagnostix Adstation istasyonumuzun bu temel araçları kolayca erişebileceğiniz duvara monte edilmiş bir çözümden 1.000’in üzerinde konfigürasyon sunmaktadır. Duvara monte/duvar tipi otoskop ve oftalmaskop setler arasında doktorların göz bebeği olan bir üründür. Kullanım kolaylığı yanında doğruluk ve garanti süresinin uzunluğu da büyük önem taşımaktadır.

Duvar Tipi Otoskop Oftalmaskop setimizin yanında talebe göre Spekulum Aparat kutusu, Duvar Tipi Tansiyon aleti de ekstra olarak eklenebilir. Setinizi kullanımınıza göre siz belirleyebilir ve çalışma alanı yaratabilirsiniz.

adc otoskop oftalmaskop set

Otoskop Nedir?

Otoskop; bir aletle kulağa bakmayı gerektiren, dış kulaktan (pinna) kulak zarına giden tünelin ‘harici işitsel kanalı’ incelemek için yapılan muayenede kullanılan bir kbb aracıdır. Otoskop ile kulak zarının muayenesi, orta kulakta olup bitenler hakkında çok fazla bilgi sağlayabilir.

otoskop nedir ne ise yarar teknik şartnamesi

otoskop nedir ne ise yarar teknik şartnamesi

otoskop nedir ne ise yarar teknik şartnamesi

otoskop spekulum

Oftalmaskop Nedir?

Oftalmaskop; Retina, Optik Disk ve Kan Damarlarının taramasında gözün ve gözün arka kısmının muayenesinde kullanılan bir kbb aracıdır.

duvar tipi oftalmaskop set nedir

Temel Adstation Modüler Teşhis Duvar Seti Özelliği:

* 3.5V Diagnostix Coax Plus Oftalmoskop / Koaksiyel Oftalmoskop
* 3.5V Diagnostix PMV Otoskop / Standart Otoskop
* 3.5V Diagnostix Boğaz Aydınlatıcı / Dermascope
* Halojen / Xenon veya yüksek performanslı AdLED aydınlatma teknolojisinden seçim yapabilme
* Kolay montaj işleme için isteğe bağlı duvar panosu
* Duvar trafosu ve uzatma modülünde beş yıl garanti hizmeti
* Cihaz başlıklarında iki yıl garanti hizmeti
* AdLED lambalarında ömür boyu garanti hizmeti

Ürün Kodu: Adstation ™ 5610-3 / 5680-3 Temel 3.5V Diagnostix Duvar Sistemi
Menşei: USA

Duvar Tipi Otoskop Oftalmaskop Setin Yedek Parçaları

Pil Kolu: NA
Güç Kaynağı: 5660T
Uzatma Modülü: 5660E
Otoskop Kafası: 5420X
Oftalmoskop Başlığı: 5440X
Tekrar Kullanılabilir Kulak Spekulum: NA
Tekrar Kullanılabilir Kulak Spekulum: NA
Tekrar Kullanılabilir Kulak Spekulum: NA
Otoskop İçin Lamba: 5411-4X
Oftalmoskop İçin Lamba: 5412-4X
Saklama Kutusu: NA
WA Spekulum İçin Adaptör: 5411-AD
Tek Kullanımlık Spekulum 2.75mm: 5182
Tek Kullanımlık Spekulum 4.25mm: 5185
İnsüflatörlü Ampul: 5122N
İnsüflatör Bağlantısı: NA

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap